30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Te trzy technologiczne urządzenia całkowicie zrewolucjonizowały mój dom

Poleciłbym niektóre urządzenia techniczne, z których korzystam na co dzień w domu, to zakup, o którym nie wiedziałeś, że potrzebujesz.

Jedna z inteligentnych wtyczek Tapo.

Jestem tutaj, aby polecić niektóre produkty techniczne, których najczęściej używam w domu. mówię o Trzy proste urządzenia, które ułatwiają mi życie, niektóre urządzenia, bez których nie mogę już żyć. Możesz je wszystkie kupić na Amazon, z szybką, bezpieczną wysyłką i całkowicie za darmo, jeśli tak Główny użytkownik.

A Inteligentny głośnik To odpowie na każde twoje pytanie, które da ci „Skewer”. Daj nowe życie swojemu staremu telewizorowi i te „magiczne” wtyczki To odmieni nawet najskromniejsze urządzenia. Masz możliwość zdobycia go za mniej niż 50 €, to rekomendacja, której nie mogę przestać dawać.

Echo Dot (3. generacja)

Echo Dot (3. generacja)

Mały gaduła z Amazon przybywa z Alexa, jeden z najbardziej inteligentnych i wszechstronnych asystentów wirtualnych. Możesz go używać z wieloma innymi urządzeniami i stworzyć połączony dom. Od żarówek po inteligentne wtyczki, które pozwolą zamienić każde staromodne urządzenie w nowoczesne.

Pomimo niewielkich rozmiarów, Echo Dot zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Wystarczy wypełnić całe pomieszczenie muzyką, jeśli zdobędziesz ich kilka, możesz cieszyć się najlepszym bitem i pomocą Alexy w dowolnym pomieszczeniu w swoim domu. Jeśli chcesz najnowsze z najnowszych, polecam przeczytanie naszej recenzji Echo Dot (5. generacji).

Fire TV Stick

Fire TV Stick

Kolejnym produktem stworzonym przez Amazon jest Fire TV Stick, który jest urządzeniem bardzo podobnym do dysku flash, który można podłączyć do portu HDMI telewizora. da ci nowe życie, Nawet najbardziej przestarzałe urządzenie odrodzi się z systemem operacyjnym Pozwoli Ci to pobrać najlepsze aplikacje do seriali i filmów.

READ  Jak robić zrzuty ekranu na Netflix, HBO Max lub Disney +

Możesz jednak kupić standardowy model za 44,99 euro Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wersja Lite jest dostępna za 34,99 €. Pobierz Netflix, Disney +, YouTube, Twitch lub cokolwiek innego i ciesz się wszystkimi treściami na swoim telewizorze. Nie mogę już żyć bez tego małego urządzenia.

Inteligentne wtyczki TP-Link Tapo P100

TP-Link Tapo P100 (2 szt.)

trochę zrobiłem spoilery w poprzedniej części Te inteligentne wtyczki zmienią każde urządzenie w Twoim domu. Działa prawie jak zwykle, wystarczy sparować go z aplikacją TP-Link i zapewnić dostęp do sieci Wi-Fi. To bardzo proste.

Zaraz po wyjęciu z pudełka, dowolne urządzenie, które podłączysz, stanie się urządzeniem inteligentnym, które reaguje na polecenia asystentów, takich jak Alexa lub Asystent Google. Możesz sterować głosem starą lampą, ekspresem do kawy, a nawet lodówką. Dodatkowo dzięki jego aplikacji będziesz miał możliwość programowania urządzeń i tworzenia wszelkiego rodzaju akcji tak, aby działały niezależnie.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników. Kiedy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży Andro4all Aby znaleźć najlepsze oferty przed kimkolwiek innym.