18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xiaomi wypuściło tę inteligentną stację dokującą, która kosztuje tylko 53 €

Xiaomi wypuściło tę inteligentną stację dokującą, która kosztuje tylko 53 €

Nazywa się Mijia Smart Fish Tank, możesz podłączyć go do Internetu, aby sterować nim z telefonu komórkowego i zaopiekuje się Twoimi rybami… za jedyne 53 €!

Oto inteligentne akwarium Xiaomi Mijia: inteligentne akwarium, w którym chcesz dbać o swoje ryby.

Uważajcie, bo przybyli dodatkowy Narzędzia od Xiaomipo minikomputerze z kostką Rubika i jego poważniejszą odpowiedzią na Amazon Kindle w postaci czytnik ebooków Xiaomi Duokan Pro II, teraz Giant Haidian chce zaopiekować się twoją małą rybką dzięki nowemu inteligentnemu akwarium To bez wątpienia, jeśli kochasz ryby, będziesz chciał sobie jedną kupić.

Akwarium, o którym mowa, zostało wycofane Inteligentne akwarium Mijia A już na pewno był prezentowany na platformach kilka miesięcy temu Finansowanie społecznościowe Xiaomi w Chinach, ale jego sukces był tak wielki, że stał się już produktem komercyjnym i Jest dostępny dla każdego w Chinach w cenie 399 juanówco z kolei wynosi około 57 USD 53 euro mniej więcej zgodnie z wahaniami kursów walut.

Nasi koledzy nam powiedzieli GizmoChinya ponieważ najprawdopodobniej zobaczymy go w oficjalnych sklepach Xiaomi w Europie już za kilka tygodni, nie możemy przegapić okazji Przypominam jak to akwarium działa w przyszłości Co również kosztuje śmieszną cenę.

Kup inteligentne akwarium Xiaomi Mijia (w AliExpress) | 50,72 euro

Xiaomi Mijia Smart Fish Tank, wszystko, co nam oferuje

Cóż, na początek chodzi o Standardowe 20-litrowe akwarium Z dużą ilością diod LED, co jest zalecane 5 lub 6 ryb o długości około 10 do 15 cm Maksymalny rozmiar, czyli 6 do 8 ryb między 6 a 9 cm, a nawet 8 do 12 małych ryb o długości od 3 do 5 cm głównie.

Należy zauważyć, tak, że ten sam chiński producent Odradza się trzymanie ryb o dużych różnicach wielkości w tym samym zbiorniku od samego początkuWynika to z różnych potrzeb każdego gatunku pod względem środowiska, jakości wody, temperatury, nawyków, pożywienia… itd.

READ  Największy potwór, jaki kiedykolwiek oferował Samsung, ma dziś rabat w wysokości 290 euro

i to jest To inteligentne akwarium Mijia zadba o Twoje ryby Na pewno więcej niż ty, bo ma Profesjonalny system filtrów W szczególności zawiera opatentowaną pompę wodną zapobiegającą zatykaniu, z filtracją fizyczną i hodowlą bakterii Osiągnięcie idealnego ekosystemu w akwarium, a tym samym zminimalizowanie podmian wody do minimum ekspresji.

Akwarium Mijia Smart, galeria zdjęć

Nie tylko to, ale ma Układ szerokiego ekranu 16:9 Abyśmy mogli cieszyć się naszym ekosystemem wodnym, z 5 warstwami ultra-przejrzystego szkła, które ma przepuszczalność światła 91,3% i to Może symulować naturalne środowisko podwodne. Nic dziwnego, że akwarium montuje do 24 białych koralików świetlnych LED o wysokiej jasności, a także dodatkowe 16 koralików świetlnych RGB, które zaspokoją Twoje potrzeby. Naszym rybom zapewniamy odwzorowanie kolorów w pobliżu światła słonecznegow tym zmiany w zależności od pory dnia, które wystąpią w środowisku.

W zestawie akwarium Zdalny automatyczny podajnik Kto może karmić nas rybami przez kilka miesięcy, a kto jeszcze Możemy sterować ze smartfona dzięki połączeniu z Internetemco daje nam również możliwość poznania norm, jakości i jakości wody Zdalne uruchamianie pomp i systemów filtrów Jeśli to konieczne.

Inteligentne akwarium Mijia Ułatwia nawet sprzątanie Dodatkowo z funkcją opróżniania, którą można łatwo aktywować za pomocą pompy bocznej, Zawiera lekkie rośliny wodne I wszystko, czego potrzebujesz dla dobrego samopoczucia naszych ryb.

Kup inteligentne akwarium Xiaomi Mijia (w AliExpress) | 50,72 euro

Mijia Smart Fish Tank, cena i uruchomienie

Nowe inteligentne akwarium Xiaomi Jest teraz dostępny w Chinach w cenie 399 juanówco, jak powiedzieliśmy dla bieżącej zmiany, jest Około 57 dolarów lub 53 euro okw tym wszystkie początkowe upominki, których potrzebujesz w swoim pudełku.

Jest również Dostępne również pod adresem detaliści Są bardzo popularne w internecie jak AliExpress, które umożliwia ich import Zanim oficjalnie trafi do sklepów Xiaomi na rynkach międzynarodowych, więc proszę Jeśli chcesz go zdobyć, nie wahaj się I skorzystaj z linku, który zostawiamy powyżej.

READ  Oferty nocne w Liverpoolu: oferują „zniżkę” na srebrnego MacBooka Air 256 GB

To idealne akwarium dla początkujących, bez dużej konserwacji i z inteligentnym pilotem!

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników. Kiedy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży Andro4all Aby znaleźć najlepsze oferty przed kimkolwiek innym.