22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak zagrasz w Mistrzostwa Świata

Marzenie się skończyło dla jednego i zaczęło się dla drugiego. Eddie Rosario Niezwykle ukoronowany Serie Mistrzostw Ligi Narodowej Z Homerem w trzech przejazdach wysyła Atlanta Braves Dla mnie Mistrzostwa Świata Po raz pierwszy od 1999 roku pokonali obrońcę tytułu 4-2 4-2 Los Angeles Dodgers z Julio Urreas.

Odważni wygrali najlepszą z siedmiu serii od czterech do dwóch gier i wypędzili Demony NLCS W zeszłym roku, kiedy Atlanta przegrała 2-0 i 3-1 z Dodgersami, awansowali, by zmierzyć się z mistrzem MLS Astrosem. Mecz 1 we wtorek wieczorem w Minute Maid Park w Houston.

Atlanta będzie starać się o swój pierwszy tytuł w serii od 1995 roku, kiedy to pokonała Cleveland Z zespołem, który obejmuje członków Hall of Fame Greg Maddow, Tom Glavin, John Smoltz i Chipper Jones, poważna grupa znana z wielu niepowodzeń po sezonie, podczas ogromnej serii 14 kolejnych tytułów.

Astros pierwszy krok

ten Houston Astros Zrobili swoją część i pokonali Boston Red Sox wrócić do Mistrzostwa Świata i wygraj w Liga Amerykańska. W dziewiątym meczu finałowym Zakurzony Piekarz Wygrał 5-0.

Możesz być także zainteresowany: Dodgers: MAX SCHERZER ANTE BRAVES NIE ODBLOKOWAJĄ SIĘ w szóstej grze z serii

Gracze Astros świętują

READ  Andres Guardado otrzymuje emocjonalny hołd podczas meczu pomiędzy Betisem a Barceloną