1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Już nie będzie grał”; Uniemożliwili graczowi Leganes pójście na wesele!

zatrudnienie Hiszpania Wydarzyło się niezwykłe wydarzenie, ponieważ w ciągu Legane Zawetowali napastnika Borję GarcesOd tego czasu wypożyczony z Atletico Madryt Poszedłem na wesele bez zgody klubu lub managera, więc po odejściu z zespołu „wszczepionego”, nie zagra ponownie.

ten Legane W środku nie przeżywa swoich najlepszych chwil druga liga Hiszpanii, Otóż ​​pomimo tego, że turniej odbędzie się dopiero po trzecie, to jest w czerwonej strefie, a ponieważ nie ma Borja Garces Stracili wielki potencjał w ataku.

Co się stało z Borją Garces?

Zgodnie z tym, co zostało ujawnione Asier Garitano, DT Leganés, w tym tygodniu Borja Garces poprosiła o zgodę klubu NS Idź na wesele, co wskazuje na to, że nie będzie obecny na weekendowy mecz z Teneryfą; Powiedzieli mu, że nie ma pozwolenia. I wydawało się, że wszystko tam będzie, ale nie.

Borja Garces powiedziała mu Do klubu w najbliższą sobotę Pojedzie na wesele, chociaż nie dostał pozwolenia, Więc nie zgłosił się na wezwanie do zmierzenia się z Teneryfą i najgorsze dla niego jest to, że Legane spadły o 1-2, To rozgniewało Garitano.

„Wiem, co się stało i co musisz zrobić. Był dla mnie drogim graczem. Ale w ogóle nie akceptuję tych sytuacji od nikogo, bez względu na to, jacy jesteśmy. Ten chłopak, oto jestem, już nigdy nie założy koszuli Legane– powiedział pewnie.

READ  Bez Juana Toscano Meksyk pokonuje Brazylię jako gość w FIBA ​​Americas Cup przed mundialem

Więzień Garitano potwierdzam to NSNS Powinien być profesjonalizm i szacunek wśród wszystkich członków Leganezarówno zawodnicy, jak i obsługa techniczna stwierdzili, że jest to niewiarygodne Borja Garces Zrobił to, bo zadał sobie pytanie Atletico Madrid Ale teraz może mi przykro

Zresztą pomimo tej sytuacji Garces nie działał zgodnie z oczekiwaniami, Cóż, 22-letni Hiszpan Nie strzelił gola w swoim czasie z Leganes, po 12 dniach, za co otrzymał dużo krytyki.