18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak słabe oferty mają w grudniu Movistar, Orange i Vodafone

Tak słabe oferty mają w grudniu Movistar, Orange i Vodafone

W ostatnich miesiącach, szczególnie w okresie letnim czyli Black Friday 2022, widzieliśmy jak wielu operatorów uruchomiło nowe promocje, aby nadal zwiększać pozyskiwanie nowych klientów. Jednak większość z nich Stawki dyskontowe Znikał, co sprawiło, że rynek cenowy był bardzo zimny w grudniu.

Z tego powodu, aby móc zorientować się w różnych zniżkach operatorów na światłowód, telefonię komórkową lub telewizję, zestawimy oferowane ceny, które możemy zawrzeć w grudniu w Movistar, Vodafone, Orange, Yoigo, Jazztel lub MásMóvil. Nie uwzględniamy firm takich jak Digi czy O2, ponieważ generalnie oferują one tę samą cenę.

Movistar

W ramach promocji, które możemy znaleźć w Movistar, różnorodność znacznie się zmniejszyła w porównaniu do tego, co mogliśmy znaleźć w poprzednich miesiącach. W każdym razie wciąż znajdujemy kilka ofert:

 • Nowa szybkość włókna: Światłowód 300 Mb/s za 29,90 € Miesiąc. Ostateczna i ponadczasowa cena.
 • Dodatkowe linie komórkowe ze zniżką: Ta promocja jest ważna do maja 2023 r. Możemy zamówić Infinite Line, XL Line lub L Line ze zniżką.
 • Oferta promocyjna przedpłacona: stawki przedpłacone podwoiły x6 gigabajtów. W szczególności ceny to Total Prepaid, Premium Prepaid i Prepaid Plus.

Gaztel

W ramach tego programu uruchamiającego nie znajdujemy ważnej różnorodności ofert. Na przykład nie ma zniżek na stawki abonamentu na telefon komórkowy. Ani dla konwergentnych taryf światłowód + mobilność. Możemy więc cieszyć się tylko tą zniżką:

 • Szybkość światłowodu 1 Gb/s tylko z 6 euro zniżki Miesiąc. Dostępne za 30,95 euro.

Pomarańczowy

Jeśli będziemy kontynuować z Orange, prawda jest taka, że ​​będziemy mieli więcej ofert dostępnych w grudniu, jeśli porównamy go z Jazztelem. jednakże, Brak podanej ceny dotyczy samego włókna Lub połącz światłowód i komórkę ze zniżką:

 • Mobilne stawki rabatowe: możemy uzyskać plik Rabat do 15 euro W dowolnej cenie na telefon komórkowy przez 6 miesięcy.
 • Drugi dom w Internecie: Światłowód 1 Gb/s w cenie 21,95 € przez 12 miesięcy. Następnie będziesz musiał zapłacić 34,95 euro miesięcznie.
READ  Oferty pracy związane z ChatGPT mnożą się przez 21

Pomarańczowy

Vodafone

Teraz idziemy z oferty Vodafone za miesiąc grudzień. Nie znajdziemy tu jednak nic porywającego, skoro to nie launcher z największą liczbą promocji w tym miesiącu:

 • Więcej pakietów kinowych z Filminem w prezencie: Od 1 grudnia br. do 8 stycznia można zamówić pakiet Vodafone TV w prezencie. Można z niej korzystać za darmo do 31 stycznia 2023 roku.
 • Podwójne GB dla stawek przedpłaconych.
 • Szybkość samego światłowodu: 600 Gb/s dla światłowodu 3-miesięczny okres próbny światłowodu 1 Gb/s. Jego cena to 31 euro miesięcznie, a pobyt trwa rok.

Gigabyte Extra Vodafone

Operatorzy z większą liczbą ofert

Chociaż nie wszyscy operatorzy oferują kilka promocji na miesiąc grudzień. Na przykład dobre i najciekawsze oferty znajdziemy w następujących czynnikach:

Więcej

W przypadku MásMóvil znaleźliśmy ciekawą promocję typu spin-off, szczególnie w jednym z nich Konwergentne stawki światłowodowe i komórkowe z Twojego katalogu. Oto promocje, z których możemy korzystać w tym miesiącu:

  • włóknisty i twardyMają promocyjną ofertę na światłowód 300 mb/s oraz telefony stacjonarne z nielimitowanymi połączeniami na inne telefony stacjonarne Za 19,99 euro miesięcznie przez 12 miesięcy. Następnie będziesz musiał zapłacić 29,99 euro. A za stałą prędkość światłowodu 600 Mb/s+ możemy go również zakontraktować za 19,99 €, choć cena jest promocyjna i trwa trzy miesiące. Od 1 marca do 30 listopada 2023 r. opłata wynosi 29,99 EUR. A od 1 grudnia 2023 roku wzrośnie do 39,99 € miesięcznie.
  • Połączenie światłowodu i telefonii komórkowejViber: 300 MB i 50 GB na telefon komórkowy, za 39,90 euro miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Wtedy cena wyniesie 44,90 euro. Jeśli podpiszesz umowę w tym miesiącu, zostaniesz na trzy miesiące.
  • Ceny telefonów komórkowych: Twój telefon komórkowy kosztuje 50 GB, a rozmowy bez limitu w promocyjnej cenie 13,90 € miesięcznie przez 3 miesiące. Później będzie kosztować 19,90 euro.
READ  Pochwal się promienną, porcelanowo gładką cerą za pomocą tylko jednego olejku eterycznego do twarzy

Zniżka na włókna MásMóvil

Yoigo

W końcu idziemy z Zniżki w Yoigo w grudniu. W takim przypadku mogą nas zainteresować różne promocje, które ten operator przygotował na ten miesiąc:

 • Oferty dotyczące stawek mobilnych: Linia z 20 GB z rabatem 3 euro na rok, linia z 50 GB za 20 euro miesięcznie na okres 12 miesięcy, zamiast 25 euro miesięcznie, wreszcie linia zawierająca nieograniczoną liczbę gigabajty w cenie 20 euro przez pierwsze 3 miesiące, potem będzie kosztować 35 euro miesięcznie.
 • Światłowodowe i stacjonarne: stawka Światłowód 1 Gb/s + statyczny Ma cenę 32 € miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące, potem będzie kosztować 47 € miesięcznie.
 • Tylko taryfy światłowodowe: Cena 1 Gb/s za światłowód wynosi 28,80 € miesięcznie przez 3 miesiące, następnie wzrośnie do 42,30 € miesięcznie, a od 8 rachunku ostateczna cena wyniesie 47 € miesięcznie. Stawka 600 Mb/s ma zniżkę 4,2 EUR przez 8 miesięcy, a stawka 300 Mb/s tylko za światłowód będzie kosztować 28,80 EUR przez 8 miesięcy, a następnie wzrośnie do 32 EUR miesięcznie.
 • Viber+ Mobile: Możemy również znaleźć się z konwergentnymi i mobilnymi modyfikatorami światłowodów Rabaty na ich ceny przez 8 miesięcy.