2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na Boże Narodzenie Conalep organizuje konkurs kolęd i niespodzianki

  • W Meksyku użytkownicy spędzają do dziewięciu godzin dziennie surfując po Internecie i oczywiście w sieciach społecznościowych.

  • Z niedawnej ankiety wynika, że ​​w okresie świątecznym Meksykanie wydają więcej na ubrania, zabawki i różne akcesoria.

  • W roku akademickim 2022-2023 CONALEP przyjął ponad 309,7 tys. studentów.

Dla Conalips nadeszły Święta Bożego Narodzenia, a Fundacja zorganizowała konkurs na kolędę, o czym świadczą niektóre treści na TikToku, ulubionym portalu społecznościowym młodych ludzi.

Od 1 grudnia zeszłego roku okres bożonarodzeniowy przejął zwyczaje konsumenckie i oczywiście sieci społecznościowe, gdzie wielu użytkowników podzieliło się tym, jak żyli o tej porze roku.

I nie wolno nam ignorować faktu, że dzisiaj ludzie utrzymują bardzo bliskie relacje z platformami cyfrowymi. W rzeczywistości, zgodnie z badaniem Cyfrowy 2022: Globalny przegląd cyfrowyliczba użytkowników Internetu wzrosła o 4 proc.

Bazując na tych danych, na dzień dzisiejszy TikTok zdołał pozycjonować się w zwyczajach młodych użytkowników, docierając już do 1,7 miliarda zarejestrowanych kont, a według niektórych szacunków mówi się, że chińska platforma przekroczy 2 miliardy użytkowników na całym świecie.

Z tej perspektywy nie dziwi fakt, że obecnie niejako sieci społecznościowe przyciągają uwagę użytkowników, a przede wszystkim firm czy instytucji, dzięki ogromnemu zasięgowi, jaki generują.

Dowodem na to jest ilość treści, które z dnia na dzień stają się wirusowe, co wskazuje na zmianę nawyków konsumpcyjnych. DataReportal zwraca nawet uwagę, że W samym Meksyku ludzie spędzają do dziewięciu godzin dziennie surfując po Internecie.

Na Boże Narodzenie Conalep organizuje konkurs kolęd i niespodzianki

To czas świąt Bożego Narodzenia i różnych uroczystości, okres znany szerzej za pośrednictwem portali społecznościowych, pokazujący, jak wyglądają konsumenci i internauci w czasach, gdy ludzie wydają więcej, niż to konieczne.

Aby przytoczyć jeden przykład, a Zeskanuj ostatni panel świata Kantar Ujawnia najważniejsze wydatki Meksykanów w okresie świątecznym. Mówiąc dokładniej, około 68 procent ankietowanych powiedziało, że podarowałoby ubrania lub buty na Boże Narodzenie, a 52 procent potwierdziło, że ich dochody przeznaczą na zakup zabawek.

READ  Idealny sposób na dłuższe utrzymanie selera i marchwi w dobrej kondycji

Obecnie w zakładzie pracy, choć są to dni, kiedy organizowane są różne inicjatywy z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wiadomo, że wiele firm i organizacji organizuje imprezy sezonowe, czy to tradycyjne, czy inne.

To ostatnie dzieje się z Krajowa Wyższa Szkoła Zawodowej Edukacji Technicznej (CONALEP), który zwrócił na siebie uwagę internautów w sieciach społecznościowych po pokazaniu konkursu na kolędę, w którym bierze udział wielu uczniów.

@yahir_crack17

Konalepa? #głos #MinisoGiełdy #Szczęśliwa Eid #fyp #Szeroko #dla Was #cztery ty #Mi2022OnSpotify

? Wszystko, czego chcę na święta, to ty – Mariah Carey

@citlali_ramos20

#502 #głos #urodziny #Kolędy #Guareznel?? #dla Was

? Jeśli widziałeś swoją mamę vs bez ciebie – user

@nikis2506

#urodziny #Kolędy # Zachód #głos #fyp ????????????????????????????????????????????

? Coś, co w tobie kocham – Wisin & Yandel

Poza sławą, jaka narosła wokół instytucji, rzeczywistość pokazuje, że jest to jedna z instytucji, która rok w rok przyjmuje największą liczbę młodych ludzi. Dać przykład, W tym roku akademickim 2022-2023 CONALEP przyjął ponad 309,7 tys. studentów Że poprzez 313 szkół w całym kraju będą mogli ukończyć szkolenie, uzyskując tytuł licencjata i licencję zawodową, w jednym z 63 zawodów, aby rozwijać się w miejscu pracy i/lub kontynuować naukę na wyższym poziomie.

Czytaj teraz: