3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak będzie wyglądać teraz, z czystszym interfejsem w stylu Instagrama i TikToka

Tak będzie wyglądać teraz, z czystszym interfejsem w stylu Instagrama i TikToka

Interaktywna zawartość, przewijanie w pionie i odnowiony interfejs: takie były założenia Spotify i nowej wersji jego aplikacji ogłaszać Odzwierciedlają one wiele trendów użyteczności dla innych aplikacji, w tym sieci społecznościowych.

Strona główna w aplikacji Spotify zawiera teraz więcej zdjęć i funkcję przewijania w pionie, co zapewnia bardziej naturalne użytkowanie. Dalsze przesuwanie pozwoli użytkownikom odkryć plik karmić pełen kart który jest kompletny z sugestiami i nową zawartością.

Pionowe przewijanie przejmie również menu Muzyka oraz Podcasty i programy, w interfejsie podejrzanie przypominającym Instagram lub TikTok. Niektóre treści będą odtwarzane automatycznie, na przykład strumień wideo.

U góry nadal będą znajdować się przyciski do nawigacji między podcastami, programami i audiobookami. „Spotify Jesteśmy stworzeni, abyś czuł, że żyjesz. Dzięki dynamicznemu interfejsowi jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek zwój I Krytykować I mnóstwo nowych sposobów słuchaniapowiedział Gustav Soderström, współprezes i dyrektor ds. produktów i technologii.

Czasy dostępności nowego interfejsu nie były do ​​końca jasne, ponieważ w prezentacji powiedziano jedynie, że nadchodzi przebudowa.W nadchodzących tygodniach i miesiącachOczywiście Meksyk byłby jednym z pierwszych regionów z nowym interfejsem, jeśli wziąć pod uwagę, że Spotify jest najczęściej używaną aplikacją muzyczną w kraju.Firma ma 85% rynku muzycznego w przepływ Według CIU w Meksyku.

Odnowienie aplikacji następuje zaledwie miesiąc po tym, jak Spotify zwolnił 6% swoich pracowników, pośród już złożonej panoramy dla dużych firm technologicznych.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx

READ  Androida | Dowiedz się o 63 aplikacjach antywirusowych, które powinieneś usunąć z telefonu | Telefony | system operacyjny | sztuczka | Złośliwe oprogramowanie | Sklep Google Play | Zagraj w DEPORA