3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sonos przedstawia nową rodzinę głośników, Era 300 i Era 100

Sonos przedstawia nową rodzinę głośników, Era 300 i Era 100

Era Sonosa 300
zdjęcie: Sonos

Sonos zaprezentował soundbar nowej generacji. Zamiast tego Sonos Era 300 chce zostać najlepszym głośnikiem przestrzennym 100- Masud Zastępuje popularnego Sonos One.

Zaprojektowany dla dźwięku przestrzennego. On Era Sonosa 300 Z Dolby Atmos przestrzenny to głośnik w kształcie klepsydry, który ucieleśnia złożoną architekturę dźwiękową. Sześć głośników bezpośrednio po lewej, prawej stronie, z przodu i na górze. Każdy kąt, proporcja i otwór optymalizują kierunek i rozproszenie dźwięku, dzięki czemu dociera on wszędzie wokół Ciebie.

Sonos Era 300 to pierwszy głośnik tej marki z wielokanałowym dźwiękiem przestrzennym. Dwa tylne głośniki kina domowego mogą być używane z soundbarami Sonos Arc lub Beam drugiej generacji. Sonos doda również obsługę dźwięku przestrzennego do Apple Music od 28 marca 2023 r.

100- Masud

100- Masud
zdjęcie: Sonos

Żegnaj, Sonos One. Uwielbiany przez audiofilów głośnik ma nową twarz i nazwę. Mini głośnik Sonos Era 100 może odtwarzać dźwięk w stereo dzięki ustawionym pod kątem głośnikom wysokotonowym, które wysyłają wysokie częstotliwości w lewo i w prawo. Głośnik średniotonowy jest większy i ma lepszy bas.

Nowe Sonos Era 300 i 100 są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu i zużywają mniej niż 2 waty. Ponadto są wykonane w taki sposób, aby ułatwić demontaż i naprawę poprzez zminimalizowanie użycia klejów i śrub.

Podobnie jak inne głośniki Sonos, oprócz pracy przez Wi-Fi z aplikacją Sonos lub Apple Airplay 2, nowy Sonos Era ma łączność Bluetooth i gniazdo audio na kabel pomocniczy.

READ  WhatsApp | Lista telefonów komórkowych, które przestaną używać WhatsApp od 31 marca | Aplikacje | Smartfony | Android | dane