25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tabela i gdzie oglądać Polskę w telewizji

Tabela i gdzie oglądać Polskę w telewizji

Jest to kontrowersyjne Finał Pucharu ZjednoczonegoGdzie Polska autorstwa Iki Świdka i Huberta Hurcoxa okładzina Niemcy Alexandra Zvereva i Angelique Gerberodpowiednio. Polska drużyna została wyraźnie pokonana Francja w półfinale, gdzie Hurcox Wygasły Do Mannarina i Świdka Wygasły Do Caroline Garcii.

Niemcy, Ze swojej strony pokonał drużynę Australia. Gerbera Wygrał świetny mecz TomljanovićAle nadal D. Minar Nie udało się także w trzecim secie „Chacha” Zverev. W grze podwójnej niemiecka para pokonała australijską grę deblową 15:13 po super tie breaku i spodziewa się wielkiego starcia w finale.

Puchar Zjednoczonego Rozgrywka odbywa się w dwóch lokalizacjach, Perth i Sydney, Oba są w środku Australia. Grupy A, C i E Grali pierwsi, B, D i F grali jako drudzy. Polska Była częścią pierwszej kwatery głównej Niemcy gra w Perth. Obie drużyny grają teraz Finał w Sydney.

Polska prowadzi w drużynie Iga ŚwiątekNr 1 w rankingach WTA oraz Huberta HurckaczaNr 9 w rankingach ATP. Niemcyma swój udział Dla Zvereva Tymczasem w rankingach mężczyzn zajmuje 7. miejsce Gerbera W tym sezonie powrócił do WTA iw tej edycji dokonał swojego „powtórki”. Puchar Zjednoczonego.

Kiedy Polska – Niemcy zagrają w United Cup?

Krawat Jest to kwestionowane 6 stycznia, niedziela, 7 stycznia 2024 r., sobotni poranekCzas Półwyspu Hiszpańskiego, Od 7.30 rano

Światek-Gerber, O 7:30

Hurcox-ZverevW dół (około 9:00)

Gra podwójna, Svitek/Hurcox – Zverev/Gerber

Gdzie oglądać United Cup Polska – Niemcy?

Puchar Wielkiej Brytanii 2024 można zobaczyć Za pośrednictwem ATP Tennis TV w HiszpaniiOficjalny kanał Abonament ATP. Można go także obejrzeć na kanale Kanał tenisowy (Orange 104). Możesz śledzić wszystkie informacje na temat Remis za pośrednictwem strony internetowej Mundo Deportivo.

READ  Zverev i Siegmund zdobyli dla Niemiec Puchar United, za Polską Świątek i Hurcox.