19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska wyrzuciła czterech zawodników za złamanie wewnętrznych przepisów

Polska wyrzuciła czterech zawodników za złamanie wewnętrznych przepisów

W kadrze Polski nie znaleźli się Oskar Domczyk, Filip Roska, Jan Łaptski i Filip Wolski.


Kilka godzin po swoim debiucie Mistrzostwa Świata U-17 w IndonezjiThe reprezentacja Polski Usunięto czterech graczy za złamanie wewnętrznych zasad. Jednakże, FIFA Polska drużyna nie pozwala na powołanie nowych zawodników.

Polski Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że czwórka zawodników opuści koncentrację i nie będzie częścią składu walczącego o tytuł młodzieżowca.

„Skadra trenerska kadry narodowej za niesportowe zachowanie i naruszenie przepisów Poniżej 17 lat Zdecydowano o zwolnieniu z zespołu czterech zawodników. Natychmiast opuszczają zespół Oskar Tomczyk, Philip Roska, John Łaptsky i Philip Wolsky– stwierdziła federacja.

Jak podają różne doniesienia polskiej prasy, po przyłapaniu ich na stanie nietrzeźwym stężenie czterech zawodników spadło. Do tej pory Stowarzyszenie Polskie de Futbol nie ujawnił więcej szczegółów na temat wewnętrznych zasad, które młodzi piłkarze mogli złamać.

Z drugiej strony dziennikarz Jose Davida Lopeza zwrócił uwagę, że FIFA Nie pozwolą na to Polska Zaproś nowych graczy, aby drużyna musiała stawić czoła całemu meczowi w 17-osobowym składzie, a nie w 21 elementach, jakie mają inne drużyny.

Polska zadebiutuje w Pucharze Świata U-17 w Indonezji w sobotę, 11 listopada o godzinie 15:00 w Mexico City. Polska reprezentacja zmierzy się z Japonią, jedną z drużyn rozpatrywanych jako kandydatki do awansu do głównych etapów młodzieżowych mistrzostw.

Polska gra w grupie D z Japonią. Argentyna I Senegal

Po meczu z Japonią Polska 14 listopada zmierzy się z Senegalem, a trzy dni później w ostatnim dniu fazy grupowej z Argentyną.