9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szukają nowego pucharu Liga MX z Ameryką Południową – Sniper

dla krajów i klubów

Cóż za wspaniała wiadomość, którą mój kumpel z La Sombra, Rubén Rodriguez, ujawnił na temat powrotu Meksyku na Copa America. Cóż, mówię ci, na tym się nie kończy. Okazuje się, że CONCACAF i CONMEBOL od wielu miesięcy negocjują, aby dać więcej gry trzem zawodnikom Pucharu Świata, którzy nie zmierzą się z remisem z 2026 r., nie tylko w reprezentacjach, ale także w klubach.

Powiedzieli mi, że w umowach, jeszcze nie osiągniętych, ale już bliskich, bardzo bliskich, są te dotyczące integracji zespołów Liga MX I MLS, niekoniecznie w Libertadores, co jest ogromną erozją, biorąc pod uwagę, że mają już dwunarodowe mistrzostwa między nimi, ale to, czego szukają, to wymyślenie Superpucharu lub czegoś w tym rodzaju, aby mistrzowie i najlepiej ustawieni z obu federacji biorą udział w kilku meczach w Stanach Zjednoczonych i każdy dostaje więcej wełny. Nie jest to łatwe ze względu na kalendarze, ale idzie do przodu.

Femexfut, US Soccer i Konfederacja Kanady prowadzą rozmowy z Radą CONCACAF, która negocjuje z Ameryką Południową, a nasz region bardzo niecierpliwie czeka na ustąpienie miejsca trzem krajom, które będą gospodarzami świata. Puchar 2026 i jeszcze więcej rywalizacji, żeby nie wszyscy Guando dostali się do 48-drużynowego turnieju, nie przegrali z Madagaskarem czy Fidżi, czy tymi, które teraz się kwalifikują, na które prawie wszyscy są zaproszeni.

DOŃA TELE żyje

Aby zamknąć Copa América, powiedzieli mi, że prawa do transmisji turnieju CONMEBOL są bezpłatne, a Doña Tele w Meksyku robi wszystko, co w jej mocy, aby zarządzać sygnałem, zwłaszcza w przypadku nadawania, gdzie w końcu zorientowali się, że jest praca. Po tylu latach to prawda, ale on już to sobie uświadomił.

W Yunaited Telemundo miał prawa, ale okazuje się, że nie odnowiliby ich automatycznie, jak myślał hiszpańskojęzyczny kanał, więc musieliby konkurować. W Meksyku ludzie z kopertami są z Paramountu, a także z Televisy, która chce chwycić wszystko, by przenieść to do sygnału cyfrowego, bo mundial w Katarze już zrozumiał, że to biznes. Walka będzie zacięta i nawet jeśli Meksyk potwierdzi, że wróci do południowoamerykańskiej rywalizacji, stanie się nieocenionym skarbem. Powiem ci, jak to idzie.

READ  Była Cruz Azul nie wierzy w transfer Carlosa Vargasa

Mężczyźni nadal przebywają w Katarze

Tutaj, w Doha, wszyscy wychodzą, są moi przyjaciele, sędziowie Pucharu Świata z Meksyku, no, prawie. Wczoraj Karen Diaz pożegnała się z zawodniczkami, która nie tylko występowała jako asystentka rezerwowa, ale także jako asystentka liniowa w dniu, w którym grupa kobiet po raz pierwszy prowadziła mecz w Niemczech 4:2 Kostaryka w Al Al Bayt. Przedstawiona historia.

Cóż, z naszym rodakiem zaproponowano kolejnych 16 obrońców, 28 asyst i sześć VAR-ów, ale Meksykanie nie ustępowali: piosenkarz Guerrero nadal uderza laską i nie wystarczyło, że wykonał najbardziej kontrowersyjne zagranie na mundialu, ta piłka nie wiadomo jeszcze, czy zagra w bramce dla Japonii, czy nie, ale teraz rozgrywa swój dziewiąty mecz jako asystent z chaty w Katarze. nasz koniec.

A mój Cesarine Ramos, który nie tylko chce poprowadzić ćwierćfinał czy półfinał, ale w jednym z nich, mając już na swoim koncie sześć meczów mistrzostw świata, musi zagrać w Wielkim Finale w Lusail. Dalej, Kuleshi, uderz w Tokio.

Nigdy więcej odnowienia

Już po drugiej stronie świata, mówię ci, że w Ameryka Wciąż czekają na negocjacje z Memo Ochoa, jak już ci mówiłem Globalizm; Decydują się poczekać, aż Katar skończy, żeby nie rozpraszać strażnika i nadszedł czas, ale nic jeszcze nie ma.

Opowiem wam o innej osobie, która również myślała, że ​​mogą odnowić, ale nie będą już negocjować przedłużenia w El Nido: Roger Martinez. Kontrakt Kolumbijczyka wygasa w połowie 2023 roku, a moje pierzaste ucho mówi mi, że nie mam zamiaru go ponownie podpisywać.

Historia Rogera w The Eagles nie była tak piękna, jak sobie wyobrażali, i czasami z nimi zrywał lub między innymi był jednym z tych, którzy nie chcieli ciąć swojej pensji z powodu sytuacji związanej z pandemią. Oczywiście w Coapa nie chcą go wypuścić na wolność i oczywiście są otwarci na ciekawą opcję, mimo że wiedzą, że wartość jego listu jest daleka od tego, co mają. Dziś, gdyby dostali cztery zielone arbuzy, uznaliby się za dobrze obsłużonych. MLS jest zawsze opcją. Zobaczmy.

READ  Yon de Luisa ujawnia, dlaczego Chicharito nie została wezwana do Tri