25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ohio State pobił rekord, wygrywając Rose Bowl

The Buckeyes pobili kilka ofensywnych rekordów w imponującym zwycięstwie nad Utes.

ten doniczka Od 2021 r. między nr 6 Dolce z Ohio i numer 11 Utah Yuts To było po prostu dzikie. W pewnym momencie sześć przyłożeń zostało zdobytych w czasie poniżej trzech minut, a to była dopiero pierwsza połowa.

ten skrzynka W pierwszej połowie stracili 14 punktów, ale w ostatnich 30 minutach odzyskali atak i wygrali 48-45. stan Ohio Został poprowadzony przez Trio Astral do ataku składającego się z CJ Stroudi jackson smith s Marvin Harrison Jr..

Smith Ngigba Był człowiekiem nocy, z rekordowym występem. ten jotis Nie mają odpowiedzi na Smith Ngigba, który miał 15 podań na 347 jardów i trzy przyłożenia.

Student drugiego roku, wraz z Stroud s Harrison, zniszczył miskę i wystawił zeszyty.

Oto niektóre z ich wielkich liczb:

683: Tyle metrów narosło przestępstwo w Los Angeles. skrzynka W najbliższą sobotę ustanawiamy nowy rekord w doniczka. Jest też zupełnie nowy w misce stan Ohio. ten skrzynka Potrzebowali wszystkiego, aby pokonać 14-punktowy deficyt, trzeci co do wielkości powrót w historii doniczka.

15 i 347: To są statystyki dla Smith Ngigba Z przyjęć i przychodzących stoczni. 15 przyjęć to najwięcej w historii A. doniczka A także marka w jednym meczu dla stan Ohio. 347 jardów to nie tylko rekord dla tego melonika, ale piąty co do wielkości w historii FBS. Uderzył 192 jardy po złapaniu, najwięcej od 214 jardów. Lavisca Shino Jr.. Z Kolorado w 2018 roku.

3: Dużo Smith Ngigba w jaki sposób Harrison Miał trzy przyjęcia przyziemienia dla jotis. połącz logowanie z doniczka De Braillon Edwards, Michigan (2005), Deontay Burnett z USC (2017) i Defonta Smith Z Alabamy (2021).

READ  Fani Ameryki eksplodowali przeciwko Pedro Aquino

ojciec HarrisonHall of Famer Marvin Harrison Sr. nigdy nie grał w grę 3D w swojej karierze uniwersyteckiej w Syracuse.

młoda para Smith Ngigba s Harrison Syn jest drugą parą chłopaków stan Ohio W każdym nagraniu wielokrotne przyjęcia przyziemienia w tej samej misce, dołączył do Michaela Jenkinsa i Santonio Holmesa, którzy zrobili to w 2004 Fiesta Bowl.

573: Stroud Rzucił na 573 jardów, ustanawiając nowy rekord doniczka. Jest to również trzeci najwyższy wynik w historii, za Ty Detmerem z Penn State (576 w 1989) i Byronem Leftwichem z East Carolina (576 w 2001).

6: Nowy pomocnik również rzucił sześć podań przy przyziemieniu, bijąc poprzedni rekord dla doniczka Z pięciu stworzonych Sam Darnold w 2017 roku z University of Southern California. Był to również odpowiednik największej puli w historii Wielkiej Dziesiątki.

Stroud Jest także pierwszym graczem FBS, który przebiegł 500 jardów i sześć podań przyziemienia w misce od co najmniej ostatnich 25 sezonów.