6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego Chivas pokrył koszulkę swojego głównego sponsora na przedsezonową wizytę w Getafe w Madrycie?

Dlaczego Chivas pokrył koszulkę swojego głównego sponsora na przedsezonową wizytę w Getafe w Madrycie?

przed sezonem

Chivas de Guadalajara w czwartek zadebiutowało ogromną naszywką na przodzie koszulki, która jest zajęta przez ich głównego sponsora, podczas pierwszych dwóch meczów trasy w Hiszpanii. Herd Passion mówi ci, dlaczego jest ukryty.

© ChivasPodpory świętego stada musiały zaimprowizować ten konkretny skrawek, aby ukryć pasterza

Członkowie wyjściowego składu Chivas de Guadalajara pojawili się w czwartek rano ze specjalną dużą naszywką na przodzie koszulki i niedawno zorganizowana przez głównego sponsora, aby odwiedzić Getafe w Alfonso Pérez Coliseum Wspólnoty Madrytu, Pierwsze dwa mecze przygotowawcze rozegrał podczas tournée po Hiszpanii.

Główny skład Świętego Stada, na czele którego stoi trener Veljko Paunović, odbył trzy sesje treningowe Od wtorku do środy na obiektach Realu Madryt w Valdebebas Sports City, aby sfinalizować szczegóły tej oferty przeciwko Azulones, którzy są częścią ogromnej Rojiblanca prawie dwa miesiące temu, do Debiut przeciwko Rayadosowi de Monterrey na stadionie BBVA, odpowiadający 1. rundzie Clausura 2023.

Las Chivas, pod przewodnictwem Paunovicia iw tej nowej erze pod przewodnictwem Fernando Hierro jako dyrektora sportowego, zadebiutował w Głośne zwycięstwo 7-0 nad Cayman de Colima, skupiając się na Isla Navidad W swoim drugim występie pokonali Necaxę 2: 0 w Verde Valley. Rojiblancos po tym pojedynku w Madrycie wyjadą do Kraju Basków Athletic Club zmierzy się w niedzielę na legendarnym Stade San Mamés, gdzie z pewnością założy imponującą naszywkę podobną do tej z czwartku..

Deportivo Guadalajara wskoczył do Koloseum Wspólnoty Madrytu Alfonso Pérez w ogromnej naszywce, która ukrywała markę Caliente na koszulce. I który niósł legendę: okrążenie stada, któremu towarzyszyła historia tego meczu przygotowawczego i jego tarcza obok tarczy Getafe. Ale, Dlaczego właśnie ukryli swojego głównego sponsora?

Guadalajara wykorzystała kilka miejsc, aby ukryć swojego głównego sponsora (Chivas)

Fan chivahermano, użytkownik sieci społecznościowych, zauważył ten właśnie szczegół i skonsultował się z kierownikiem zarządzania oficjalnym kontem świętego stada na Twitterze, który szybko na to zareagował. Powodem tej korekty byłoZgodnie z hiszpańskim prawem sportowym’, co oczywiście uniemożliwia widoczną obecność w dziedzinie firm takich jak Caliente. Trzeba pamiętać, że ten główny sponsor Guadalajary na koszulce to znany bukmacher w Meksyku.

READ  Lekcje, które Meksyk wyciągnął z Gold Cup 2023

Śledź wszystkie wiadomości o Chivas ze specjalistami

Rebaño Pasión zaprasza w każdy czwartek o 15:30.CST, aby cieszyć się najlepszymi i najbardziej kompletnymi analizami za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Rebaño Pasión umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!