22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szczepienie przeciw COVID Jalisco: AstraZeneca lub Moderna . Miejsca drugiej dawki

Dawki Moderny i AstraZeneca otrzymano 25 września. Zdjęcie: Cuartoscuro / Archiwum

Szczepienia przeciwko wirusowi Corona trwają w Jalisco; Minęło 25 września Kiedy jednostka otrzymała 741 tys. 760 dawek przez rząd federalny, Powiedział, że materiał biologiczny należał do Moderna Laboratories i AstraZeneca.

W związku z tym poinformowano, że poprzez Model Jalisco Już dostępne, od poniedziałku po południu, Rejestracja dla osób w różnym wieku i mieszkańców w różnych gminach, aby otrzymać drugą dawkę odpowiadającą tym szczepionkom.

W ten sam sposób, Złożono odwołanie dla osób powyżej 18 roku życiadostać swoją pierwszą szczepionkę przeciwko Koronawirus (COVID-19 .) oraz zamieszkujących obszary, na których materiał biologiczny będzie stosowany.

Szczepienie COVID Jalisco, co wiadomo o dawkach Moderna i AstraZeneca, które dotarły do ​​Jalisco?

Poprzez oświadczenie, Sekretariat Stanu Zdrowia SSJ poinformowało 25 września, że ​​otrzymało łącznie 741 760 dawek szczepionek przeciwko COVID-19 z Mexico City drogą lądową.

Wspomniana przesyłka, odpowiadająca numerowi dostawy 39 przez Rząd Federalny, została odebrana przez Szefa SSJ, Fernando Petersen Arangoren.

Spośród wszystkich otrzymanych dawek ponad pół miliona dawek uzyskano z laboratorium nowoczesny (drugie dawki) i 184 tys. szczepionek z AstraZeneca (pierwsza i druga dawka) do stosowania w różnych gminach i grupach wiekowych.

Gdzie zostaną podane te szczepionki?

Według informacji opublikowanych w Trasa szczepień, materiały biologiczne dla osób, których rejestracja rozpoczęła się w godzinach popołudniowych 27 września zaaplikuje Do kogo Dostali już swoją pierwszą szczepionkę od Moderny i AstraZeneca I tam mieszkają GuadalajaraI ZapopanI TlaquepaqueI TonałaI Tlajomulco I Skok.

 • Podobnie rozmowa jest skierowana do osób powyżej 18 roku życia Dopóki nie dostaną pierwszej dawki
 • Należy zauważyć że Druga dawka AstraZeneca przeznaczona jest dla osób zaszczepionych przed 23 lipca
 • W przypadku drugiej dawki nowoczesny, jest dla tego, który otrzymał Pierwsza dawka między 30 sierpnia a 3 września

Miejsca, w których zostaną zastosowane szczepionki, to:

 • Druga dawka AstraZeneca: Sala Benito Juárez, znajdująca się przy Avenida Mariano Barcena s/n, col. Hala, Zapopan; Jak również w Uniwersyteckim Centrum Nauk Ścisłych i Inżynierii (CUCEI), przy Avenida Revolución No. 1500, kolumna. Olimpijski, Guadalajara.
 • Druga dawka Moderny: w Benito Juárez Hall, w CUCEI; A także w CAT Tlajomulco, mieszczącym się w wielofunkcyjnej sali, Higuera 70, Tlajomulco de Zúñiga.
 • Pierwsza dawka dla 18 lat lub starszych: CUCEI, Audytorium Benito Juárez i CAT Tlajomulco.

Oprócz Procedura rejestracji w portalu rządowym JaliscoNie zapominaj, że po przybyciu na miejsce szczepień musisz podać:

 • Wydrukowany i należycie wypełniony formularz dla platformy federalnej o nazwie „Rejestr szczepień”; Ten dokument jest pobierany z portalu mivacuna.salud.gob.mx. (konieczne jest podanie go zarówno w pierwszej, jak i drugiej dawce)
 • Zaproszenie wydrukowane w formacie z kodami QR dla platformy krajowej
 • Ważny dowód tożsamości ze zdjęciem
 • Dowód adresu potwierdzający, że mieszkasz w jednej z gmin zwołujących (certyfikat INE można uznać za dowód adresu, o ile pochodzi z gminy wskazanej do szczepień)
 • Wieczne pióro lub długopis do uzupełnienia niezbędnych danych
 • W przypadku drugiej dawki należy również przedstawić dowód pierwszego zastosowania

READ  Lotnictwo USA nakazuje uziemienie samolotu Boeing 737 MAX po incydencie Alaska Airlines – El Financiero