18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobieta aresztowana za dźgnięcie nożem 13-letniego chłopca

krok- Departament Policji El Paso poinformował, że 34-letnia kobieta została aresztowana w poniedziałek po południu po tym, jak dźgnęła nożem 13-latka.

Według władz wydarzenia miały miejsce wczesnym rankiem w poniedziałek około godziny 2:00, kiedy detektyw Crimes Against Children odpowiedział na adres w 8500 Block z Alameda, aby pomóc funkcjonariuszom Mission Valley Patrol w śledztwie.

EPPD stwierdziło, że wstępne śledztwo ujawniło, że podejrzany, 34-letni Kalifornijczyk, był zdenerwowany po tym, jak 13-letni nastolatek powiedział kobiecie, że „nie chce nic robić”.

„Kobieta kilkakrotnie uderzyła i dźgnęła nieletniego” – podała policja w oświadczeniu.

Władze poinformowały, że sąsiednie bankructwa zatrzymały kobietę, gdy przybyła policja.

Poinformowano, że nieletni został przewieziony do szpitala na leczenie urazów, a jego stan jest stabilny.

Ze swojej strony kobieta została oskarżona o brutalną napaść śmiertelną bronią.

EPPD poinformowała, że ​​ze względów bezpieczeństwa związek między kobietą a nieletnim nie zostanie ujawniony.

„Zgodnie z prawem rządu Teksasu związek między dzieckiem a podejrzanym nie zostanie ujawniony, ponieważ może to prowadzić do identyfikacji ofiary dziecka” – czytamy w raporcie.

Dodaje: „Ta sekcja Texas Public Information Act sprawia, że ​​wszelkie informacje sklasyfikowane jako poufne zgodnie z jakimkolwiek innym prawem są wyłączone z ujawniania na mocy Texas Public Information Act”.

Ponadto teksański Departament Prawa Rodzinnego traktuje ofiary jako poufne wszelkie informacje związane z przypadkiem wykorzystywania lub zaniedbywania dzieci.

EPPD poinformowała, że ​​gdy podejrzany zostanie formalnie oskarżony, jego tożsamość zostanie ujawniona.

READ  Sąd Salwadoru skazuje członków Mary Salvatrucha na nawet 1000 lat więzienia