25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Sylvia Pinal może umrzeć przed końcem roku”, Mahoney Vident

Z pewnością najbardziej niefortunną wiadomością ostatniego czwartku 23 grudnia było to, że ukochany jest pierwszy Aktorka Silvia Pinal Została hospitalizowana po problemie ze stresem i uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa, a rozwiązanie problemu nie zajęło Mahoneyowi Vednetowi dużo czasu.

Według Daela Quiroza z Arguende TV słynny kubański narrator skomentował już zdrowie Doñy Silvia Veronica Pinal Hidalgo 90-latek trafił do szpitala w środę, 22 grudnia.

Według Quiroza, Mhoni Vidente ostrzegłaby wielką rodzinę aktorki i producenta, że ​​potrzebny będzie rytuał uzdrawiania, by wyzdrowiała.

Może Cię zainteresować: Czy Silva Pinal została wydalona przez rodzinę i jest w ciężkim stanie?

Arguenderito był bezpośredni, kiedy zauważył, że Kubańczyk powie rodzinie, że jeśli nie skontaktują się z nią w tym celu, Sylvia Pinal może umrzeć przed końcem roku.

Pomimo wiadomości wskazujących na poważny stan kierowcy Mujera, Casosa de la Vida Real, rodzina potwierdziła, że ​​Silvia Pinal jest stabilna i ma opiekę niezbędną do powrotu do zdrowia.

Silvia Pasqual powiedziała, że ​​jej matka mogła zostać zarażona przez fotografa, który wszedł do jej domu z wirusem Covid-19, a kilka dni później zgłosili odkrycie; Jednak słynny test był negatywny dla wirusa.

„Sylvia Pinal może umrzeć przed końcem roku” – Mahoney Vident. Zdjęcie: napraw.

Później Benal była hospitalizowana po problemach z ciśnieniem, a po przejściu rutynowych testów w szpitalu uzyskała pozytywny wynik testu na Covid-19.

Doniesiono, że Alejandra i Luis Enrique Guzmán, nieletnie dzieci pierwszej aktorki, zostaną przetestowane w ostatni czwartek pod kątem COVID-19, ponieważ mieli kontakt z matką, ale na szczęście testy te były negatywne. Sylvia Paskill oświadczyła, że ​​w razie jakichkolwiek wątpliwości zostanie poddana kwarantannie, ponieważ również była w kontakcie.

Zarządzono, że stan zdrowia Silvia Pinal To było tak delikatne, że lekarze poprosili rodzinę o zjednoczenie i czujność, a Alejandra, która była poza miastem, podróżowała szybko i pojechała do Michela Salasa, aby być z jej prababką.

Nazwisko, które stało się bardziej znane niż nazwisko Silvii Pinal w sieciach społecznościowych, to Adela Mija, która wykazała się dużą lekkomyślnością, upewniając się, że jest na pewno na skraju śmierci, albo to się faktycznie stanie, i że może nawet coś za to zdobyć. sytuacji, odkąd wyjeżdżał na wakacje na Eid Birth, najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy, że zostało to jeszcze zarejestrowane.

READ  Olivia Collins najlepszą babcią