27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wąż atakuje piosenkarkę, która nie żyje w trakcie kręcenia teledysku – Uno TV

Piosenkarka odpowiedziała szybko i popchnęła węża prawą ręką. Zdjęcie: GettyImages

W sieciach społecznościowych rozpowszechniany jest film pokazujący moment, w którym plik jest Wąż gryzie w twarz amerykańskiej piosenkarki muzyka popowa, martwy. wtedy w Unotv.com Pokażemy Ci wideo.

W trwającym zaledwie około pięć sekund klipie obserwuje się, przez ekran kamery skupiający się od punktu kulminacyjnego, że piosenkarz leży z wąż na wierzchu, a kiedy członek personelu zbliża się do innego węża, aby go nałożyć, zwierzę, które już miał na klatce piersiowej, gryzie go w pobliżu ust.

martwywykonawca piosenek takich jak „Bądź moja „,” Kłamiesz „,” Tak dobrze „Opublikował w mediach społecznościowych wideo z tego, co wydarzyło się podczas kręcenia jednego z jego filmów, i napisał „To nigdy więcej się nie stanie” (Nigdy więcej), co oznacza najprawdopodobniej, że nigdy tego nie zrobi Manipuluj takim pnączem.

Na szczęście czując agresywność zwierzęcia, martwy Zareagował na czas i był w stanie odepchnąć węża prawą ręką; Było jednak do tego przeznaczone okruchy bólu i Jak podnosi się z ziemi, zostawiając węża na dywanie, na którym leżał.

Na swoim koncie na Instagramie zamieścił również wideo i powiedział swoim fanom:

„Z powodu tego, co się stało, że kręciliśmy filmy dla was wszystkich”.

Piosenkarka nie powiedziała, czy powinna przejść badanie lekarskie, czy leczenie.

READ  Córka Angeliki Rivery broni pach bez woskowania