27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolumbijski reżyser Jaime Osorio umiera w wieku 46 lat po otrzymaniu eutanazji

Wysłano:

24 grudnia 2021 04:57 GMT

Kolumbijski reżyser Jaime Osorio Marquez, który walczył z rakiem przez prawie sześć lat, zmarł w środę po otrzymaniu eutanazji, wzmiankowany widz.

„Nie mamy słów, aby opisać ten moment, po prostu towarzysz rodzinie i przyjaciołom. Dużo spokoju i światła w tym dniu”, lament Śmierć scenarzysty Kolumbijskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Urodzony w Cali w 1975 roku, Osorio wyreżyserował horror „El Páramo”, za który zdobył nagrodę Citizen Kane Award dla reżysera filmu „Revelation” na 44. Festiwalu Filmów Fantastycznych w Sitges (Hiszpania), a także nagrodę dla najlepszego Ibero. Amerykański scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Guadalajara w Meksyku. W 2017 roku reżyser Caleño wypuścił film fabularny „Siete Cabezas”, a zaledwie dwa miesiące temu „Mil colmilos”, pierwszy kolumbijski serial HBO Max.

READ  Horoskop na żywo dzisiaj Sprawdź prognozy na wtorek, 18 stycznia 2022 r. zgodnie z Twoim horoskopem | Baran, Byk, Bliźnięta, zodiak, Waga, horoskop, horoskop, horoskop, zodiak, zodiak lb wyślij | Światła