19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sono Bisque Doll powraca ze zmysłową figurą Marina – Kodasai

Sono Bisque Doll powraca ze zmysłową figurą Marina – Kodasai

W wyniku współpracy pomiędzy Studio Cytrynawiodący producent i dystrybutor figurek orzGKPrzygotuj się na zanurzenie w świecieLalka Sono Basic Wa Koi Wu Soro (Moja sukienka, moja miłość)” z ekscytującym pokazem niezależnej figury uroczej figurki w skali 1/6 Marine Kitagawa! Ten nowy dodatek do kolekcji figurek zachwyci fanów uroczą miną i kultowym mundurkiem szkolnym. Doskonale oddaje esencję Marina w scenie na plaży.

Marin Kitagawa, piękna i towarzyska młoda kobieta, znajduje się w pięknej scenie na plaży, co oznacza, że ​​nie ma na sobie żadnych butów ani skarpetek. Jej ubrania są również pokazane jako mokre, co dodaje sylwetce odrobinę realizmu i autentyczności. Dla tych, które cenią detale, jej bielizna jest starannie zaprojektowana i subtelnie przezroczysta, co z pewnością zadowoli fanki sylwetek plus size.

Ta atrakcyjna figurka Marina Kitagawy jest teraz dostępna na rynku w dwóch ekscytujących wersjach:

  1. „standardowy widok.” Za 380 dolarówTa wersja przedstawia Marin z jej uroczym wyrazem twarzy i charakterystycznym mundurkiem szkolnym. Dbałość o szczegóły i wysoka jakość sprawiają, że fani będą pod wrażeniem wierności oryginałowi.
  2. „Wygląd Deluxe.” 463 USD (oferta ekskluzywna): Ta wersja oferuje kolekcjonerom bogatsze doświadczenia! Oprócz zalotnego wyrazu i mundurka szkolnego, „wersja deluxe”. Zawiera drugi wyraz twarzy, zapewniający więcej opcji prezentacji Marina. Ta wersja pozwala jej również zmienić swoje ciało, aby wyglądało na zupełnie nagie, co w całości ucieleśnia jej piękno i pewność siebie.

Postać Marin Kitagawy jest hołdem dla jej kultowego wyglądu w mandze i oferuje fanom możliwość trzymania w rękach namacalnego kawałka jej świata. Z pewnością będziesz w centrum uwagi w każdym zestawie!

Podczas gdy fani są podekscytowani tym ekscytującym dodatkiem do linii figurek, wielu z niecierpliwością czeka na wieści o kontynuacji adaptacji anime „Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru”. Animowany świat Marina w dalszym ciągu budzi zainteresowanie fanów, a aktualizacje dotyczące jego powrotu na ekran z pewnością będą chętnie przyjmowane.

READ  Byli zwycięzcami Los Premios de la Radio

fontanna: orzGK