29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: kontrowersyjny i bolesny żart Marii José wobec Anahi, który zrujnował część wyścigu

Wideo: kontrowersyjny i bolesny żart Marii José wobec Anahi, który zrujnował część wyścigu

Jedna z najbardziej ukochanych kobiet show-biznesu w Meksyku jest aktorką i piosenkarką jestem niąktóra od najmłodszych lat zaistniała dzięki udziałowi w wielu serialach, ale niewątpliwie jednym z najpopularniejszych i najbardziej zapamiętanych seriali w tej chwili i na całym świecie jest „Rebelde”, w którym dała życie Postać Mii Colucci.

I choć w fikcji wszystko wydaje się łatwiejsze w życiu słynnego członka grupy muzycznej ”RBDW rzeczywistości przeżyła chwile, które naznaczyły ją na całe życie i pamięta je z bólem, ale także z intencją, aby jej wyznawcy tego nie zrobili Musisz przejść przez tę sytuację.

Anahi opowiada o krytyce, jaką spotkała w młodości

Niedawno zaczął krążyć w mediach społecznościowych, szczególnie na TIK Tokczęść nagrania wideo z wywiadu, który przedstawił Lopeza Duregi Zapowiedział, że przeżył różne momenty i doświadczenia, które w szczególności dodały więcej problemów do jego kariery Wszystko jest na poziomie osobistym.

Słynny członek RBD powiedział: „Prasa była tak ostra, a zawstydzanie ciała to okropny temat, więc śmiali się ze mnie w programach”.

Obraz TikTok: Jestem Kolumbia

Tym komentarzem wskazał na coś innego przekomarzanie się Oraz ataki za pośrednictwem różnych programów telewizyjnych przeznaczonych do oglądania przy różnych okazjach Oni mówili, Wyśmiewać i dyskryminować własne ciałowraz z innymi gwiazdami, które rozpoczynają odpowiednio karierę.

Maria José Anahi zaatakowała

Podczas programu telewizyjnego piosenkarka María José również sarkastycznie, sarkastycznie, a nawet lekceważąco skomentowała A.Nahi i Eiza Gonzalez Zaprezentował rzekomą książkę odnoszącą się do jego ciała oraz cierpienia fizycznego i psychicznego.

W telewizji powiedziała: „Anahi i Eiza Gonzalez pracują razem nad książką „Jedz, módl się i wymiotuj”… do której dołączony jest obrazek, dzięki któremu możesz zobaczyć, jaki będzie koniec”.

Obraz TikTok: Jestem Kolumbia

Czytaj:

Manuel Velasco jest dumny z prezentu i emocjonalnego przesłania, jakie Juan Sebastian przekazał Anahi

Anahi: Poważne problemy zdrowotne piosenkarki podczas powrotu RBD niepokoją jej fanów

READ  Po procesie z „Vito” Legarretą i Televisą były gospodarz „Hoy” pojawia się ponownie w „VLA”?