29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Fonsi przerwał ciszę i opowiedział o swoim rozwodzie z Adamarim Lopezem

Luis Fonsi przerwał ciszę i opowiedział o swoim rozwodzie z Adamarim Lopezem

Luisa Fonsiego Nie wyglądałam najlepiej po rozstaniu z Adamarim Lopezem i dlatego chciał wyjaśnić sytuację. W wywiadzie dla MoluscoTV (portorykańskiego programu na żywo) portorykański piosenkarz po raz pierwszy publicznie opowiedział, co wydarzyło się w jego związku z prezenterką i aktorką po 14 latach milczenia.

Co mówi piosenkarka. Adamariego Lopeza Kiedy doszło do rozstania, miał kilka próśb i spełnił je co do joty. „To było trudne, bo się poznaliśmy i dla nas obojga był to codzienny jęk” – interpretator takich hitów jak „Despacito” mówił o wielkim szacunku, jaki darzył swoją wielką miłość.

Luisa Fonsiego i Adamariego Lopeza. Źródło: The Herald Special.

Luis Fonsi potwierdza, że ​​to nie on był „złym facetem” w sprawie rozwodu z Adamarim Lopezem

W wywiadzie dla kanału telewizyjnego Molosko. Luisa Fonsiego Zaczął od powiedzenia: „Nic nie mówiłem, milczałem przez 14 lat, a powodem milczenia było to, że mogłem powiedzieć wszystko, a i tak ludzie mnie nie słuchali lub nie”. „Uwierz mi, inaczej bym został”. Podobnie jak ten zły facet, więc powiedziałem: spójrz, wiesz co, lepiej będę trzymać gębę na kłódkę” – powiedział.

I czyja wina była separacja Adamariego Lopeza? Nigdy nie przyszedłbym tutaj, żeby podać szczegóły lub wywietrzyć brudne pranie. Nigdy nie powiem o niej złego słowa, nigdy tego nie zrobiłem i nigdy tego nie zrobię, ponieważ postanowiłem zatrzymać piękne chwile, które przeżyłem, a przeżyłem bardzo, bardzo piękne chwile. Rikan mówił dalej.

aby odciąć nić Luisa Fonsiego Chciał zakończyć donośnym stwierdzeniem: „Kiedy słyszę słowo porzucenie, jest to słowo, które nie jest częścią prawdziwej historii, jest częścią narysowanej i stworzonej powieści, wspaniałej dla powieści, ale nie prawdziwego życia. „Tutaj nigdy nie było porzucenia” – podsumował.

Czytaj

„Turn the Page”, nowa piosenka Luisa Fonsiego: czy jest to nawiązanie do Adamariego Lopeza?

READ  Nie żyje hiszpański piosenkarz Carlos Marin, członek Il Divo

Żona Luisa Fonsiego paraliżuje siatkę najbardziej eleganckim bikini sezonu