19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Słowacja pokonała Polskę o 10 punktów w Euro 2020

SD Petersburg, 14 czerwca: Słowacja wygrała swój trzeci ważny mecz z Polską w Sankt Petersburgu dzięki naturalnemu finiszowi Milana Agriniera.
Ontrage Duda był już blisko, gdy Słowacja w ciągu 18 minut przełamała impas. Zrobił to Robert Mack Legwork, wychylając się w lewo, zanim oddał strzał, odbił się, trafił w słupek i znokautował polskiego bramkarza Wojciecha Szkosnego.
Po 30 sekundach przerwy do wyrównania Polski nie zabrakło szczęścia, gdyż Carol Linetti po eleganckim transferze lewym kanałem przewróciła piłkę.
Lynette miała wtedy połowę szans na dokończenie punktów zwrotnych, ale tempo Polaków zostało zahamowane, gdy poprzeczka została wysłana do pomocy w drugiej połowie.
Agrinier, który znalazł się w rogu, po ostrym zakręcie zadał decydujący cios, mimo spóźnionych gróźb Roberta Lewandowskiego, Johna Petnarka i Karola டWidersky’ego.
Zasłużone zwycięstwo i dopiero drugie zwycięstwo Słowacji w Euro. Drużyna Stephena Tarkovisa spisała się fantastycznie w pierwszej połowie i wróciła z równowagi Linettiego. Czerwona kartka Kryzhovoka zdecydowanie pomogła młodej słowackiej drużynie.
Bardzo rozczarowująca decyzja dla Polski. Lewandowskiego nie dało się nakarmić tyle, ile chcieli, bo drużyna Paulo Sousy walczyła o obronę. Czerwona kartka Kryzhovoka była punktem zwrotnym, niszcząc ich plany ataku. Potrzebny jest duży postęp, zanim następnym razem zmierzy się z Hiszpanią. (UEFA.COM)

READ  Kolumbijskie produkty trafią do Biedronki, największej sieci detalicznej w Polsce