22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Są to kompatybilne aplikacje i gry

Są to kompatybilne aplikacje i gry

Wynik wieloletnich badań nad rzeczywistością rozszerzoną i wirtualną, Apple Vision Pro Przedstawiani są jako widz, który łączy obie technologie, starając się dostarczać niepowtarzalnych wrażeń.

Użytkownicy będą mogli naturalnie wchodzić w interakcję ze swoim cyfrowym środowiskiem za pomocą gestów, głosu i ruchu oczu. Przeglądarka współpracuje z VisionOS, nowym systemem operacyjnym firmy Apple W oparciu o macOS, iOS i iPadOS.

System zawiera trójwymiarowy interfejs użytkownika, który można dostosować do kontekstu i preferencji użytkownika. Posiada także intuicyjną kontrolę gestów, co ułatwia nawigację po wszystkich menu i aplikacjach.

pomiędzy Najważniejsze cechy VisionOS Istnieje jedno z najbardziej atrakcyjnych „środowisk”, w którym zanurzysz się w olśniewających wirtualnych krajobrazach, od dolin i plaż po powierzchnię Księżyca.

Obszerny katalog treści 3D

Kolejna zauważalna zaleta Apple Vision Pro Obszerny katalog treści w 3D; Obejmują one filmy, seriale i gry wideo. Treści te można oglądać w 180 stopniach i będą dostępne za pośrednictwem Apple TV i Apple Arcade.

System dostarczy Apple TV Ponad 150 seriali i filmów w 3D Z wyjątkową jakością obrazu i dźwięku.

Z kolei w Apple Arcade dostępnych jest ponad 250 gier, które są kompatybilne z Apple Vision Pro i którymi można sterować poprzez urządzenia Bluetooth, takie jak kontrolery czy kierownice, m.in. Need For Speed, Lego Brawl, Sonic Dream Team i inne.

Narzędzie zwiększające produktywność i kreatywność

Apple Vision Pro to nie tylko rozrywka, to także narzędzie, które doskonale sprawdza się pod względem produktywności i kreatywności.

Przeglądarka umożliwia pracę z aplikacjami w dowolnej skaliUłatwiaj wielozadaniowość i współpracę.

Urządzenie to otwiera także nowe możliwości przed twórcami treści (co czyni go jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń roku), umożliwiając projektowanie i edycję projektów 3D przy użyciu aplikacji takich jak Adobe Aero czy oprogramowanie do tworzenia gier wideo Unity.

Manzana

READ  Rekomendacja CD Projekt Red dotycząca grania w Cyberpunk 2077 v2.0