3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rynek zdrowia i dobrego samopoczucia osiągnie 837 tysięcy milionów peso do 2026 roku Grupo Milenio

Rynek zdrowia i dobrego samopoczucia osiągnie 837 tysięcy milionów peso do 2026 roku Grupo Milenio

Za trzy lata rynek zdrowie I Opieka On przybędzie Do 837 miliardów peso w MeksykuWedług początek światowe produkty do żywienia sportowców, Tytan.

Firma w oświadczeniu wyjaśniła, że ​​kategoria ta w kraju będzie rosła w tempie 4 proc. w 2026 r., napędzana specjalistycznymi produktami sportowymi. Zwłaszcza te, które zwiększają energię i wytrzymałośćKtóre osiągną tempo wzrostu odpowiednio na poziomie 5,7 i 4,2 proc.

rynek zdrowie I Opieka

To zainteresowanie zdrowie Jest to zgodne z najnowszymi informacjami z ogólnopolskiego badania ankietowego zdrowie i Żywienia (Ensanut 2022), w którym podkreślono, że nadwaga spadła o 3 punkty procentowe, ale otyłość wzrosła o 21,4%.

Według Tytanpotencjałem tego ogólnego rynku dóbr luksusowych jest wizerunek Meksykanina najbardziej dbającego o swoje zdrowie.

Omar Huertas, dyrektor generalny i założyciel Tytanwytłumaczyć:

„Zauważyliśmy tendencję do „profesjonalizacji” rutynowych ćwiczeń; to znaczy, że ludzie regularnie ćwiczący mają cele wykraczające poza cele związane z utratą wagi i wyglądem fizycznym. Teraz starają się poprawić swoje zdrowie, ale starają się także przekraczać swoje możliwości celów związanych z osiągami wyników, a w obliczu tych obaw rola żywienia w sporcie odgrywa kluczową rolę..

Amerykańska firma Titanium zawitała do Meksyku w sierpniu 2022 roku cyfrowymi kanałami sprzedaży i w krótkim czasie dotarła do Nutrisa, jednego z głównych sklepów w branży, a wkrótce wejdzie do kolejnych sklepów w sprzedaż na sztukipodwajając swój łączny roczny wolumen sprzedaży dzięki sprzedaży w Meksyku.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za powitanie w Meksyku. „Przybyliśmy, aby coś zmienić, oferując napoje i żywność dla wszystkich typów sportowców – zawodowych i amatorów – które korzystają z naturalnych składników i pożywienia, a także różnych receptur w zależności od rodzaju sportu, aby sprostać wymaganiom każdego rodzaju sportu. Ćwiczyć.”Huertas wyjaśnił.

Tytan Założona w 2015 roku, ma siedzibę we Frisco w Teksasie. Oprócz Meksyku jest obecny w Kolumbii, Kostaryce, Peru i Szwajcarii. Firma otrzymała ponad milion dolarów inwestycji, które przeznaczono na jej rozwój i rozwój nowych produktów. Jest wspierany przez takie instytucje, jak Adidas Venture Fund, LeAD Sports & Health Tech Partners i szwajcarski fundusz Prim Three.

READ  W ten sposób możesz walczyć z prokrastynacją, błędnym kołem, z którego trudno się wyrwać

EDD