16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rosyjski artysta na trapezie spada z wysokości kilku metrów;  Film staje się wirusowy

Rosyjski artysta na trapezie spada z wysokości kilku metrów; Film staje się wirusowy

Rosyjski artysta na trapezie spada z wysokości kilku metrów;  Film staje się wirusowy
Rosyjski artysta na trapezie spada z wysokości kilku metrów. Zdjęcie: @JosephMorrisYT

Tragedią zakończył się ten akt Rosyjska artystka na trapezie Maria Smetanovapo młodej kobiecie z 23 lata Niektórzy upadli 10 metrów Wykonując swoją pracę kilkadziesiąt Ze świadków, którzy się zgłosili Spotkanie W cyrku gdzie stopa. Ten moment ktoś uchwycił Pomocnicy I rejestracja szybko Sprawa rozeszła się wirusowo po mediach społecznościowych.

Jak upadł artysta na trapezie?

Młodość tak Pochodzi z Rosji Wygląda na to, że działa dobrze. Niektórzy komentowali 10 metrów wysokości, Niespodzianka dla widzów wydaje się jest oczekiwany I w ciszy, ale ruch NIE Wyszedł według Zaplanowany.

Maria Smitanowa Siedział dalej huśtać się, Podczas gdy z głowa W kierunku ziemiWsuń stopy wysoki. To wtedy młodość jest taka, jak wygląda Próbować dawać zakazać I nie udało się utrzymać Podrzędny huśtać sięupadek na ziemię.

W ciągu kilku sekund upadł Huśtawka artysty, Zakochani Podrzędny cyrk Krzyczeli, bo młoda dama uderzenie przeciwko niemu podłogana warunkach Nie było żadnej ochrony Niektórzy, uderzcie Głowa i część szyi.

Natychmiast, A Człowieki tak ma być Prezenter cyrkowyPrzyjdź zobaczyć co stało się z młodymi ludźmi Huśtawka artysty Rosyjski kto zostaje Nadal I nieświadomy w tym podłoga.

– zapytał mężczyzna pomagający kobiecie Wsparcie personelu Awaryjne, bo młode Po upadku nie zareagował.

Co wiadomo o rosyjskim artyście na trapezie?

po upadku, Huśtawka artysty Rosyjski Zostało przyjęte Przypadki awaryjne od nas szpitalGdzie personel medyczny W rezultacie tak zdecydowałem incydentKobieta przedstawiła Pęknięcie czaszki I Urazy mózgu.

Raporty tak twierdzą młody człowiek był także zdiagnozowany z zaszokować mózgowya także z A złamana ręka

Po wypadku kierownictwo cyrk Z powrotem On pieniądze od wejść do widzów Czym oni byli świadkowie Podrzędny incydent Podrzędny Rosyjski akrobata.

READ  Gomita: najbardziej elegancki strój kąpielowy podkreślający sylwetkę