2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Red Sox kontra Astros – Raport z gry – 15 października 2021 r.

HOUSTON (AFP) – Carlos Correa Zatrzymaj się na kilka sekund na talerzu. Jedną ręką poklepał przeciwny nadgarstek, gdzie zwykle nosił zegarek, po zerwaniu krawata w siódmej rundzie.

„Już czas” – wrzasnął Portorykańczyk, po czym zszedł między nawami.

że to. A ponieważ jego kontrakt z Houston Astros dobiega końca, jasne jest, że krótkotrwała gwiazda chce, aby ten październik był niezapomniany.

Home run w Korei w piątek poprowadził Houston do zwycięstwa 5:4 nad Boston Red Sox w pierwszym meczu serii MLS.

Razem z Wenezuelczykami Jose Altowe, Korea zrobiła wystarczająco dużo, by ledwo pokonać Boston, co zostało naznaczone heroicznym występem Enrique Hernandez Z kijem i rękawicą.

Kiedy rozpoczynają się play-offy, moi koledzy z drużyny mówią mi: „Czas się tu dostać” – powiedział Correa. A teraz idź tam i pobij dom. – I kazali mi nacisnąć zegar, kiedy będę wracał do domu.

Altuve związał Homera o dwa w szóstej pozycji, podczas gdy Correa wróciła z Dominikanów. Jaś Robles, który przegrał, gdy w siódmej rundzie były dwa auty.

W ten sposób Astros awansował 4-3.

Correa jest w Astros od 2012 roku, kiedy to został wybrany jako pierwszy w drafcie. Pod koniec sezonu zostanie wolnym agentem.

I nie wygląda na to, żeby wracał do Houston.

W całej swojej karierze Correa odnosił sukcesy z Astros, w tym 18 posezonowych home runów, wiele z nich na kluczowych stanowiskach.

„Tak jest w przypadku play-offów” – powiedział. „Chcemy być w czołówce. Chcemy wykorzystać ten moment”.

Hernandez, inny Portorykańczyk, miał cztery trafienia, w tym dwa, i uratował Boston przed wielokrotnymi atakami dzięki parze niesamowitych chwytów.

W zeszłym roku wygrał mistrzostwa świata z Los Angeles Dodgers.

W swoim drugim biegu u siebie, przeciwko najbliższemu Ryan Presley Na początku dziewiątego meczu Hernandez zmniejszył różnicę do 5-4. Jednak Presley wycofał się z kolejnych trzech hitterów i został uratowany.

READ  Decyzja w sprawie Uríasa kończy się niepowodzeniem na korzyść Dodgersów

Drugi mecz odbędzie się w sobotę, również w Houston.

Poprowadził Astros 4-3 w ósmej grze, kiedy Hirokazu Sawamura Portoryko uderzyło piłkę Martin Maldonado. Houston powiększył prowadzenie dzięki Cuban Yuli Gouriel, który wpadł na czas, by zdobyć bramkę w locie ofiarnym z Altuve, co dało wynik 5-3.

Hernandez oddał wspaniały strzał, który nie wystarczył, by się wydostać. Zapalił się w październiku tego roku dla Red Sox, którzy wkradli się do play-offów z dziką kartą.

Odniósł 13 trafień w ostatnich czterech meczach i ustanowił rekord ligowy z największą liczbą trafień w czterech meczach w okresie posezonowym. Czterech hitów trafiło na 11: Billy Hatcher (1999), Marquis Grissom (1995), Hideki Matsui (2004) Randy Arosarina (2020).

Dla Red Sox Hernandez z Portorykańczyk zdobył 5-4 w dwóch rundach i dwóch RBI, Christian Vasquez od 3-0. dominikański Rafał Devers 5-2 z jednym nagraniem, Danny Santana od 1-0. Meksykańska Alex Verdugo od 3-1.

W przypadku Astros Wenezuelczyk Altov strzelił 3-1 w dwóch rundach i wyprodukowano trzy. Kubańczycy Jordania Alvarez 3-1 z RBI, a Guriel zdobyła 3-1 z runem. Korea Portorykańczycy 4-3 z połówką wyniku RBI, Maldonado 2-0.