8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Álvaro Morales i Jorge Pietrasanta „Walczyli” na żywo w Serie AMediotiempo

CDMX. /

Powiedzieli wszystko! Alvaro Moralesa i Jorge Pietrasantanarratorzy i analitycy ESPN, wystąpili w „spektaklu” podczas edycji Futbol Picante, gdzie w programie znajdują się również Paco Gabriel de Anda i Dionisio Estrada sprawdzać impreza Serie pomiędzy Salernitana i NeapolI drużyny, do których należą Meksykanie Guillermo Ochoa i Chucky Lozanoodpowiednio.

Alvaro Morales kontra Jorge Pietrasanta

Jak zwykle Alvaro Moralesa Poświęcił czas na krytykę występu ochoa uwaga z SalernitanaI podkreślił, że mimo dobrego występu, stracił tylko dwa gole NeapolLider Serie, należy zastrzec, że nie należy go kruszyć. sytuacji, w której to nastąpiło Imponująca porażka z Atalantą (8-2).

„Widziałeś mecz? Ponieważ pewnego dnia powiedziałeś, że widziałeś, ale tego nie zrobiłeś”.Pietrasanta powiedział do Moralesa, a on odpowiedział: „Byłeś bardzo dobry. Innym razem musiałem zacząć wymieniać coś innegoSarkastycznie zapytał, czy Jorge go widział, pomimo jego narracji o grze.

„Nie widzisz też tych, którzy opowiadają później, bo widzisz ich z dwoma smażonymi jajkami wetkniętymi w oczy”. Morales odpowiedział, mówiąc, że w przeciwieństwie do Pietrasanty Definiuje wszystkich graczy na boisku. George odpowiedział: „Ja też”. Później Álvaro kpił z narracji swojego partnera, mówiąc: „Mówisz: atak Napoli, oto Napoli”.

Pietrasanta Wpatrywał się w Moralesa, mówiąc:ItakJesteś mężczyzną, nie jesteś narratorem piłkarskim. Myślisz, że jesteś gawędziarzem piłkarskim, ale nim nie jesteś. Mówisz, że w 80. minucie przesyłam pozdrowienia, jakby ludzie czekali na twoje pozdrowienia, nie obchodzi ich to. Skąd masz to, że jesteś historyczny w Bogu? Historic ma na swoim koncie osiem mistrzostw świata, a nie w połowie.

READ  Syn byłego gracza Dodgersów, Steve'a Sacksa, jest jednym z pięciu marines zabitych w katastrofie lotniczej