29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fan Dallas Cowboys psuje ekran po przegranej

Fan Dallas Cowboys psuje ekran po przegranej

Zdjęcie: przechwytywanie wideo TikTok przez @victorledezma21

fan czegoś Kowboje z Dallas Nie mógł sobie pozwolić na utratę swojej drużyny na rzecz San Francisco 49ers w meczu barażowym dywizji, więc wstał i uderzył pięścią w ekran, na którym oglądał mecz.

To użytkownik TikTok @victorledezma21 udostępnił kilka filmów, na których można zobaczyć z różnych punktów widzenia moment, w którym osoba badana wpadła w złość po decyzji Daka Prescotta w sprawie ostatniej gry, która kosztowała Cowboys mecz.

Potem wstał i zadał cios w ekran, rozbijając go, po czym wziął go obiema rękami i ujeżdżał, aż w końcu go przewrócił. Otaczający go ludzie reagowali rozbawieniem i zdumieniem.

Ale napad złości osoby, która miała na sobie koszulkę rozgrywającego, nie skończył się na tym, ponieważ zaczął krzyczeć, zdenerwował się i zerwał ozdobę w kształcie piłki nożnej Dallas, która była przyklejona do ściany.

W końcu fanatyk wziął telefon i wyszedł z pokoju, w którym rozmawiało kilka osób, z których jedna, kobieta, powiedziała sarkastycznie do pozostałych: „Wynoś się z rostbefu!”. Które wiele mediów poinformowało, że wypadek miał miejsce. Nuevo León, jednak publikacje nie wspominają o lokalizacji.

Post wywołał komentarze w rodzaju: „Czerwona flaga właśnie tam. Mogli go zdjąć. Czy zrobił to przy dzieciach?”, „Co za zły sposób, aby pokazać dzieciom, jak zachowywać się zawstydzony”, „Jeśli to prawda , to takie zawstydzające i toksyczne.” Ci, którzy śmieją się z akceptowania zachowań, też są zawstydzeni”, „Dorośnij, to tylko gra w piłkę nożną”.

Dallas Cowboys to zespół NFL z dużą liczbą fanów, oprócz pięciu pierścieni Super Bowl, jednak minęło dużo czasu, odkąd wygrali Super Bowl w 1996 roku. Bowl XXX, więc ta porażka sprawiła ból jego fanom, którzy dokonali innych aktów przemocy.

Możesz być także zainteresowany | na filmie

READ  Exatlón México: Kto wygra złotą koszulkę dzisiaj, w poniedziałek, 14 marca?

Aktywiści infiltrują tajne programy zwalczania wścieklizny i trafiają na przerażającą scenę