Mazatlan vs Atlas na żywo

Mazatlan kontra Atlas Na 13. runda Ligi BBVA MX. „Strzelacze” domu będą starać się skonfrontować Rogengrosa, który przybywa po pobiciu w domu. chivas w Klasyczne tapatio.

Salwador 0-2 Meksyk | Podsumowanie | Finał Octagon zmierza do Kataru 2022

Transmisja Mazatlan vs Atlas na żywo

Tutaj umieścimy najważniejsze akcje w meczu, który zostanie rozegrany w legendarny potwór morski Zaczyna się od 21:00., czas środkowomeksykański, od piątek 15 października.

Dopiero w pierwszych minutach meczu przyznano rzut karny Mazatlan Po błędzie w regionie. Czy osoba odpowiedzialna za zbiórkę? Camilo Sanvizo I uczynił go idealnym na porażkę Camilo Vargas.

W 17. minucie mecz stał się dla niego bardziej skomplikowany atlas. Louis Reyes Zobaczył drugą żółtą kartkę i zostawił gościom jednego mężczyznę mniej.

Może Cię zainteresować: Liga MX LIVE Runda 13 | Daty, wyniki i godziny

Potwierdzone składy Mazatlan vs Atlas

Atlasowi udało się odzyskać Camilo Vargas. Kolumbijski bramkarz walczył o Zamknij FIFA Z jego wyborem i przed ostatnią rozegraną grą Czwartek 14 październikaTak, było na czas.

Twitter: Atlas FC

Obie drużyny wyszły z siebie najlepiej. atlas awansować z Julian Quinones I Julio Verch, Podczas Mazatlan Ma jako napastników Camilo Sanvizo I Brian Rubio. Impreza, która wiele obiecuje.

W ten sposób Mazatlan i Atlas docierają do rundy 13

Mazatlan Przychodzi po przegranej z najmniejszą różnicą w stosunku do Santos Ale w jego ostatniej grze grałem w legendarny potwór morski, zmiażdżony Juarez A przedtem uratowali przed nimi 2-2 Pumy. Oznacza to, że nie jest łatwo ich pokonać, gdy grają jako miejscowi.

atlas przeboleć chivas ten Klasyczne tapatio Rzut karny od Aldo Rochy, ale wcześniej stracili dobrą passę, gdy upadli PueblaGra w Jalisco. Nie wiadomo, czego oczekiwać od zespołu, który w ostatnich dniach był tak nieobliczalny.

tak daleko od Otwarcie 2021I atlas To najlepsza obrona. Pozwolił strzelić tylko pięć bramek, więc jest drugi w turnieju. dla niego MazatlanMusimy zdać sobie sprawę, że jest regularnym graczem, ponieważ tak jak strzelił 14 bramek, oni strzelili 18.

Może Cię to zainteresować: Atlas kpi z Chivas w trakcie upadku Facebooka i WhatsApp