18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Q4 Kupujesz psychiatrię od firmy, która ma ponad 30 mandatów – El Sol del Centro

Q4 Kupujesz psychiatrię od firmy, która ma ponad 30 mandatów – El Sol del Centro

On Kwartalny rząd uciekał się do firma Ukarany w przeszłości, aby go zdobyć farmaceutyczny dla kutasa Choroby psychiczne i neurologiczne.

wśród ponad 100 podpisów które otrzymały standardowe umowy zakupu farmaceutyczny Na ten i przyszły rok tak Dostawca środków ochrony zdrowiaAnonimowe społeczeństwo o zmiennym kapitale. farmaceutyczny Za co zostali kilkakrotnie ukarani za nadmierną sprzedaż, kłamstwo i naruszenie umowy.

Możesz być zainteresowany: Rząd federalny wydaje 46,9 miliona pesos na fentanyl do użytku medycznego

the Sekretarz urzędu publicznego Ostatni raz ukarał ją w lipcu 2020 r. za złożenie nieprawdziwych informacji w przetargu ogłoszonym przez Instytut Służba zdrowia stanu AguascalientesPozyskiwanie leków i materiałów terapeutycznych.

Z tego powodu firma przejęła mandat Przy wartości miliona i 51,5 tysiąca pesos zostałem wykluczony na okres dwóch lat i sześciu miesięcy, który zakończyłem dopiero w styczniu ubiegłego roku.

dostawca od wejścia do zdrowie (znany jako piekielne zdrowie) został zgłoszony w 2018 roku do sprzedaży farmaceutyczny Triangulacja rzekomo związana z kandydatem Juntos Haremos Historia przez sojusz Jalisco i obecnym kanclerzem Guadalajary, biznesmenem Carlosem Lomeli, jest przesadzona.

W tym samym roku została ukarana za nieprzestrzeganie prawa Dostawa leków w Jednostki medyczne Z Instytutu Emerytalnego Stanu Jalisco (IPJAL). Według informacji państwowej agencji, w latach 2018-2019 przy ul firma Nałożono 33 grzywny na łączną kwotę 14,3 mln pesos.

Pomimo tego, farmaceutyczny Nadal otrzymuje kontrakty od rządu federalnego i pozostaje w kraju Rekord dostawcyponieważ otrzymał ochronę umożliwiającą dalsze uczestnictwo w wyszukiwaniu gier Dostawa leków.

Tylko w styczniu ubiegłego roku otrzymałem kontrakt generalny o wartości 62 mln 803,1 tys. pesos na dostawę różnych leków, w tym 68 tys. siedmiu dawek okskarbazepiny, leku stosowanego w leczeniu padaczki i bólów układu nerwowego.

Dla okskarbazepiny, rząd federalny – za pośrednictwem Instytutu Zdrowie dla dobrego samopoczucia (Insabi) – Zapłacisz 10 milionów 141,8 tysięcy pesos zgodnie z umową o kodzie 2959200 i dystrybuowaną przez Platforma Comprantktóra zaczęła wygasać 10 lutego i wygaśnie do 31 grudnia 2024 r.

READ  Wideo: Nowa rosyjska jednostka Prichal rozpoczyna podróż na Międzynarodową Stację Kosmiczną z Bajkonuru

To i inne narkotyki dla kutasa choroba umysłowa A układu nerwowego, a także do leczenia niektórych uzależnień, od miesięcy brakuje w szpitalach i aptekach w kraju. Wiceminister Profilaktyka i promocja zdrowiaHugo López Gatell, podczas konferencji prasowej prezydenta Andrésa Manuela Lópeza Obradora w dniu 26 lutego, Firma psychiatryczna CV za celowe spowodowanie niedoboru, wyjaśnij, że dzieje się tak tylko w sektorze prywatnym, a nie w sektorze publicznym.

Jednak rząd przyznał nowe kontrakty komp które kupili od Psicofarmy, aby zaopatrywać instytucje takie jak Meksykański Instytut Zabezpieczeń Społecznych (IMSS)Wyreżyserowane przez Zoe Robledo.

tak jest szerokopasmowymeksykańska firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją farmaceutycznyKtóra w grudniu ubiegłego roku uzyskała kontrakt na zakup trzech milionów 490 tysięcy 696 dawek klonazepamu, leku stosowanego w leczeniu astmy.martwić się lub psychoza spowodowana nagłym zaprzestaniem używania narkotyków. Umowa, za którą otrzyma 77 mln 214,1 tys. pesos, weszła w życie 10 lutego i obowiązywać będzie do 31 grudnia 2024 roku.

Dostarcza Prodifam od lat farmaceutyczny Dla sektora zdrowia, który przejmuje Psicofarmę, na co wskazują liczne kontrakty przyznane mu w ciągu sześcioletniego okresu członka PRI Enrique Peña Nieto. Na przykład w 2013 roku został sprzedany IMSS 50 tysięcy skrzynek z chlorowodorkiem triheksyfenidylwszystkie wyprodukowane przez firmę Psicofarma.

Na początku tego sześcioletniego okresu rząd federalny podjął wysiłki, aby położyć kres temu, co nazywał monopolem zakupów i dystrybucji farmaceutyczny. Plan obejmował ujawnienie i zablokowanie głównych dostawców narkotyki z pozostałych okresów sześcioletnich.

➡️ Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najtrafniejsze informacje zwrotne na swój e-mail

To były firmy Specjalistyczna grupa leków SA de CV, międzynarodowy dystrybutor farmaceutyczny Equipo Médico, SA de CV i Maypo, które w 2018 roku sprzedały ponad 60 proc. farmaceutyczny Uzyskane przez IMSS i ISSSTE. Rząd Quattrotti zdecydował się następnie dokonać zakupów za pośrednictwem Biura Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Usług Projektowych (Unops), ale zakończyły się one niepowodzeniem. W październiku 2022 roku rozwiązała kontrakt z Organizacja Narodów Zjednoczonych I wrócił do poprzedniego schematu.

READ  Dowiedz się, jaki jest Twój typ mózgu na podstawie liczby, która na Ciebie wpływa w dzisiejszym wirusowym quizie | wyzwanie wizualne | Wskazówki | test psychologiczny | wirusowy | Meksyk

Po podjęciu decyzji o nie kupowaniu za pośrednictwem Unops, Insabi i Minister Zdrowia Wznowiono zakupy z firmami farmaceutycznymi i prywatnymi dystrybutorami oraz w przetargach na Kupowanie leków W 2023 i 2024 r. przyznali kontrakty dostawcom, którzy ich zdaniem byli nimi związani, w tym tym, którzy zostali ukarani w przeszłości.