22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Idealny produkt do trwałego wybielenia podeszew tenisówek bez pocierania – Enséñame de Ciencia

Idealny produkt do trwałego wybielenia podeszew tenisówek bez pocierania – Enséñame de Ciencia

Obecnie modne są białe tenisówki, więc jest bardzo prawdopodobne, że większość naszych czytelników ma parę (lub więcej) takich w domu, zanim wszyscy będziemy mieli duży problem: ich czyszczenie, zwłaszcza gdy chcesz się ich pozbyć żółtego odcienia, który często tworzy się na podeszwie tych elementów.

Pojawienie się tego dziwnego koloru jest spowodowane naturalnym zużyciem materiałów, z których wykonane są te części buta, więc generalnie jest to typowe, że dzieje się to z czasem. Chociaż w większości przypadków wydaje się to niemożliwe do rozwiązania, prawda jest taka, że ​​istnieje wiele domowych sztuczek, które obiecują pozbyć się tej komplikacji.

W ten sposób, abyś mógł poradzić sobie z tą sytuacją, dzisiaj w tym artykule podzielimy się jednym z najskuteczniejszych domowych trików na wybielenie pożółkłej podeszwy tenisówek, a przekonasz się, że zrobienie tego będzie znacznie łatwiejsze i szybciej. Co myślisz, w dodatku nie będziesz musiał wkładać wiele wysiłku, ponieważ będziesz mógł odnowić swoje żółte buty bez konieczności szorowania; Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zobaczmy wszystkie szczegóły.

Idealny produkt do trwałego wybielenia podeszew butów do tenisa bez pocierania

Jeśli Twoje białe tenisówki mają pożółkłe podeszwy i chcesz je odświeżyć i przywrócić im pierwotny kolor, wypróbuj ten skuteczny trik, do którego wystarczy Ci łatwo dostępny produkt, jakim jest krem ​​utleniony o pojemności 30 lub 40. Kolejne kroki.

Usuń kurz i brud

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby przywrócić biały kolor podeszwie buta do tenisa, jest usunięcie całego kurzu, brudu lub brudu z jej powierzchni. W tym celu zalecamy wziąć szczotkę lub suchą szmatkę i wyszorować wszystko nad. Uruchom, aż zauważysz, że cały lepki brud został nieco usunięty.

czas się umyć

Aby zabieg wybielający był skuteczny, przed jego nałożeniem należy but wyprać, dlatego zaleca się zmieszanie dwóch łyżek sody oczyszczonej, łyżkę wybranego mydła, łyżkę pasty do zębów oraz wymaganą ilość białego octu do powstania półpłynnej pasty. Kiedy ten środek czyszczący jest już gotowy, pozostaje tylko przetrzeć go, aby usunąć najbardziej nasycone zabrudzenia z powierzchni, a następnie wysuszyć i dobrze spłukać.

READ  Luksusowe lekcje 360 ​​w CDMX

Zastosuj zabieg wybielający

Po wyczyszczeniu butów czas na zabieg wybielający, który wystarczy za pomocą pędzelka nanieść dużą ilość kremu z wodą utlenioną na całą żółtą powierzchnię buta, następnie wziąć trochę papieru do plaster lub plastikową torebkę i przykryj całe sneakersy, aby w końcu przez kilka godzin wylegiwały się na słońcu.

Czas zobaczyć wynik

Gdy czas odpoczynku dobiegnie końca, wystarczy zdjąć papier do pakowania lub plastikową torebkę i zobaczyć, jak zniknął żółtawy kolor. Jeśli zauważysz, że nadal istnieją obszary uszkodzeń, ponownie zastosuj środek zaradczy.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.