29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ptasie odchody w Twoim samochodzie?  Tutaj podpowiadamy, jak go usunąć, nie uszkadzając samochodu

Ptasie odchody w Twoim samochodzie? Tutaj podpowiadamy, jak go usunąć, nie uszkadzając samochodu

To dzień jak każdy inny i jesteś gotowy do prowadzenia swojego biznesu samochód Jedziesz do pracy, szkoły czy gdziekolwiek indziej, ale kiedy wychodzisz, zdajesz sobie sprawę, że Twój samochód jest pełny kał Jak ptak, prawdziwy koszmar!

To tyle, jeśli masz samochód Zapewne wiesz, że ptasie odchody to jedna z najtrudniejszych do usunięcia plam, ze względu na swoje kwasowe właściwości, które niestety powodują sklejanie się i mięknięcie lakieru, przez co samochód jest bardziej podatny na uszkodzenia i zarysowania. i bezpośrednio atakując jego jasność i kolor.

Jeszcze gorzej jest, jeśli plamy zostaną odkryte kilka godzin po pojawieniu się ptasiej kupy, ponieważ kał Będzie bardziej przylegał do lakieru, a zadanie jego usunięcia będzie znacznie bardziej skomplikowane.

Przeczytaj także: Dlaczego psy i koty sikają na opony samochodowe i jak tego uniknąć?

Tylko spokojnie! Tutaj powiemy Ci, jak rozwiązać ten problem, nie powodując szkód w samochodzie.

Jeśli chcesz łatwo i szybko rozwiązać ten irytujący problem, oto rozwiązanie. Wystarczy zaopatrzyć się w ręcznik z mikrofibry i trochę wody.

Wykonaj następujące kroki:

  • Zanurz ręcznik w wodzie, a następnie połóż go bezpośrednio na plamie, nie wykręcając go. kał.
  • Pozostaw na 10 do 15 minut bez pocierania i poruszania.
  • Po tym czasie delikatnie pociągnij ręcznik, aby go zdjąć kał z Twojego samochodu. Zobaczysz, jak plama zejdzie łatwo i nie uszkadzając niczego.

Bardzo ważne jest używanie ręcznika z mikrofibry, ponieważ inne tkaniny mogą Cię porysować lub uszkodzić samochódNie szczędź na pielęgnacji!

Jeśli jesteś na ulicy lub w miejscu, gdzie nie ma dostępu do wody, możesz użyć wody mineralnej i uzyskasz ten sam efekt.

Wydaje się, że gdy ptasie odchody zaschną na samochodzie, nie ma innego wyjścia, jak tylko je energicznie usunąć. Ale tak nie jest, ponieważ istnieje kilka alternatyw, które niewątpliwie mogą wyciągnąć Cię z kłopotów.

READ  Import gazu ziemnego osiągnął najwyższy historyczny poziom

Jednym z nich jest WD-40, który jest idealnym, wielozadaniowym olejem na tego typu plamy, dzięki któremu będziesz miał pewność, że Twój metal jest czysty samochód Będzie chroniony przed korozją i innymi uszkodzeniami. Ten produkt jest w stanie uwolnić zablokowane części, usunąć wilgoć i nasmarować dowolną część samochodu; W ten sposób możesz również usunąć brud, brud i nieznośne ptasie odchody.

Waha się od 130 do 180 dolarów meksykańskiego peso na stronach takich jak Mercado Libre i Amazon.

Przeczytaj także: To najtańszy samochód elektryczny w Meksyku

Kolejnym produktem, który może się przydać w tym zadaniu, jest spray do szybkiego czyszczenia lub płyn do czyszczenia na sucho, który pomoże Ci również usunąć odciski palców, tłuszcz, zacieki wodne, plamy i wszelkie inne zanieczyszczenia, które mogą uszkodzić lakier Twojego samochodu. Znajdziesz różne stawki, zaczynając od 150 pesos.

Prawdopodobnie używałeś już sody oczyszczonej do wybielenia ubrań lub butów sportowych albo do niektórych domowych sposobów, ale do czyszczenia ubrań prawdopodobnie nigdy nie używałeś sody oczyszczonej samochód? To jest możliwe.

Według strony internetowej Northside Ford można usunąć nieestetyczne plamy kał swoich ptaków samochód Za pomocą sody oczyszczonej wykonaj następujące czynności:

  • W 32-uncjowej lub litrowej butelce ze sprayem wlej ciepłą lub gorącą wodę, aż będzie pełna.
  • Dodaj 4 łyżki sody oczyszczonej i dobrze wstrząśnij, aby się rozpuściła.
  • Rozpyl roztwór na suche miejsca, które chcesz oczyścić i pozostaw na 5-10 minut.
  • Spłucz samochód wężem.

Kolejnym produktem, który możesz kupić, aby nie zaskoczyć Cię takimi sytuacjami, są jednorazowe chusteczki czyszczące Autoglym. kał ptaków. Po prostu połóż szmatkę na plamie, pozwól jej zmięknąć, a następnie wytrzyj plamę.

Można je znaleźć na Amazon, z bardzo pozytywnymi recenzjami na temat ich stosowania.

READ  ¿adelgazar? Las ganancias de los empresarios cayeron un 16,4% para América Móvil en el tercer trimestre

Teraz, gdy wiesz, że ptasie odchody nie będą już dla Ciebie problemem. Przekaż informację każdemu, kto jej potrzebuje!

Otrzymuj nasz newsletter w każdy piątek Hello Weekend, zawierający najnowsze informacje z gastronomii, podróży, technologii, motoryzacji, mody i urody. Subskrybuj tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/newslettery