29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

PS5 Slim jest w pełni pokazany na wyciekającym wideo

PS5 Slim jest w pełni pokazany na wyciekającym wideo

Zaledwie kilka godzin po tym, jak udostępnił swój pierwszy wyciekły obraz PS5 Slim, teraz Pojawiło się wideo, które możemy zobaczyć ze wszystkich stron. Materiał oczywiście potwierdza projekt pokazany na poprzednim zdjęciu.

Na filmie widać, że mamy do czynienia z produktem Nieco bardziej kompaktowy w porównaniu do oryginalnej wersji. Wygląda na to, że PS5 Slim zmniejsza swoją wysokość o 5 cm. Jednak przez ten filtr szacuje się również, że jest trochę cieńszy.

Po obu stronach okładek znajduje się czarny pasek. Ten po lewej stronie będzie tylko wizualnym szczegółem. Jednak ten po prawej może być cięciem pozwalającym na rozdzielenie plotek Dysk wymienny.

Zauważyliśmy również, że zewnętrzne wybrzuszenie spowodowane integracją odtwarzacza zmieniło wygląd. Obecne PlayStation 5 ma gładką krzywiznę, która rozciąga się mniej więcej od środka talii. Z kolei PS5 Slim Ma dość wyraźną krzywiznę.

Niektórzy wspominają, że boczne osłony PS5 Slim są teraz błyszczące, co często jest magnesem dla zadrapań i odcisków palców. Jednak w wielu częściach filmu widać, że okładki mają plastikową powłokę.

Wreszcie można już potwierdzić, że PS5 Slim Zawiera dwa porty USB-C w przedniej części. Żegnamy się więc z wejściem USB-A w oryginalnym wariancie.

Odpowiedzialny za wyciek jest użytkownik Twittera @pracownikNie podzielił się żadnymi innymi informacjami na temat PS5 Slim. Oczywiście trzyma w rękach tylko obudowę bez żadnego elementu w środku.

To, że pojawiają się tego rodzaju przecieki, wskazuje, że PS5 Slim przynajmniej O uruchomieniu produkcji. Żadna firma technologiczna nie byłaby w stanie powstrzymać wycieków po rozpoczęciu produkcji ich produktów, a tym bardziej, gdyby proces ten miał miejsce w Chinach.

Może to być również znak, że oficjalna prezentacja PS5 Slim jest bardzo blisko. W świecie młynów plotek mówi się, że Sony świętuje drugą Pokaz Playstation roku w nadchodzących miesiącach, to musimy być czujni. Czy konsolę można kupić w tym roku? Z wypowiedzi, które zostawiło nam Sony – a nawet Microsoft – wynika, że ​​tak…

READ  Słynna manga Dandadan mogłaby mieć adaptację anime - Kudasai

Otrzymuj nasz biuletyn każdego ranka. Przewodnik pomagający zrozumieć, co ma znaczenie w odniesieniu do technologii, nauki i kultury cyfrowej.

leczy…

gotowy! Jesteś już zapisany

Wystąpił błąd, odśwież stronę i spróbuj ponownie

Również w hipertekście: