22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przyznaj otwarcie: Carlo Ancelotti zdradził, z którą drużyną chciałby się zmierzyć w finale Ligi Mistrzów.

Przyznaj otwarcie: Carlo Ancelotti zdradził, z którą drużyną chciałby się zmierzyć w finale Ligi Mistrzów.

nie to Carlo Ancelottiego Czuje, że Real Madryt doszedł już do finału Ligi Mistrzów 2022/23 (wie, jak skomplikowane są sprawy w ćwierćfinale i ewentualnych półfinałach), ale pytali go o możliwość zmierzenia się z AC Milanem i tak po prostu chwili wygenerowano następującą odpowiedź.

do twarzy rossoneros W ćwierćfinale? Nie, nie podoba mu się ten pomysł. Gigant z San Siro chciałby się z nim spotkać dopiero w finale. Byłby to znak, że dwaj jego ulubieńcy, AC Milan i Real Madryt, po raz kolejny walczą o zdobycie Pucharu Europy.


Ancelotti chce zobaczyć Milan w finale

dziennikarz (Movistar Piłka nożnaOn): „Milan jest w ćwierćfinale, chcesz tego?”
Ancelotti: „Nie wiem. Chcę Milanu w finale, a nie w ćwierćfinale.”


AC Milan nie był w pierwszej ósemce w Europie od 2012 roku. Prawda jest taka, że ​​nie mają jednej z najlepszych drużyn w rozgrywkach, ale pokazali konkurencyjną wersję i będą się tego trzymać. Wyjdą się bawić, bo nie są faworyzowani, nie mają absolutnie nic do stracenia.


Niepokonane dane. Carlo Ancelotti to trener, który nie raz wystąpił w finale Ligi Mistrzów (5). Jego dorobek to 4 ostateczne zwycięstwa i tylko 1 ostateczna porażka (The Istanbul Miracle).


Czy wiedziałeś…? Carlo Ancelotti jest rekordzistą jako trener, który zdobył najwięcej tytułów Ligi Mistrzów UEFA. Ma na swoim koncie 4 Puchary Europy: 2 z AC Milan i 2 z Realem Madryt. Idealnie wyważony.

READ  Christian Horner gratuluje Checo Pérezowi i wyjaśnia problem, z którym zmierzył się na Monza