2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pep Guardiola oszałamia meksykańską piłkę nożną, wspominając swój czas w Dorados Mediotempo

Pep Guardioladyrektor miasta Manchesteru, Przypomniał sobie swój czas w meksykańskiej piłce nożnejktóry ograniczał się do pierwszej połowy 2006 r., gdzie Grałem dla Doradoklub, z którym spadli, mimo że zajęli ósme miejsce w Championship.

Co Guardiola powiedział o meksykańskiej piłce nożnej?

Katalończyk to potwierdził Potraktowali go „fantastycznie w Sinaloa”oprócz zawierania dobrych przyjaźni, których chciałby pewnego dnia znowu zobaczyć, nie zapominając o tym Zmierz się z niektórymi sytuacjami.

w rozmowie o PodstawowyStamtąd strateg przypomniał sobie, jak dobrze pracowali i jak dobry futbol mógł oglądać w lidze, której był zupełnie nieznany. Start wbrew systemowi gry i decyzjom mającym wpływ na słabsze kluby.

„Mieliśmy bardzo dobry sezon. Potem ze swoimi wynalazkami z tego kraju, procent -Nie wiem czy tak jest napisane- To To, co zrobiłeś w przeszłości, wpływa na ciebie w teraźniejszościcoś, czego nigdy nie zrozumiem, ponieważ ocenia się to, co robisz teraz, a nie w przeszłości. Nie rozumiem, dlaczego silne drużyny są tak chronione Nie te małe”.

Guardiola porzucił luksus i przyjechał do Meksyku

Pep był wcześniej w Katarze Propozycja Douradosa przyjętaale poza problemami, które widział w lidze Był wdzięczny za możliwość przeżycia tego doświadczeniaw kraju, w którym jego zdaniem gra się „dobry futbol”, Z dużą ilością nauki.

Spędziliśmy dobrze czas. To był świetny czas. Zostałem wprowadzony w inną rzeczywistość, prowadzony przez Juanmę Lillo, który obok Johana Cruyffa był jednym z najlepszych trenerów, jakich kiedykolwiek znałem. Mam nadzieję, że pewnego dnia wrócę do Sinaloa i zobaczę ludzi, o których wiem, że wciąż tam są.Ale jest tak daleko, że nie daje nam takiej możliwości. Miałem niesamowite wrażenia grając na wysokościach, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Mam miłe wspomnienia z meksykańskiej piłki nożnej.”

READ  Veliko Paunovic ma już sztab szkoleniowy