20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prezentują nowatorskie projekty dla Wydziału Lekarskiego Tampico Rektorowi UAT – El Sol de Tampico

Prezentują nowatorskie projekty dla Wydziału Lekarskiego Tampico Rektorowi UAT – El Sol de Tampico

autorytety Tampico Medical College (FMT) „Dr. Alberto Romo Caballero” Podrzędny Autonomiczny Uniwersytet Tamaulipas (UAT)podczas ostatniej wizyty Prezydent uniwersytetu Damaso Leonardo Anaya AlvaradoDostarczyli ważne projekty.

Mają swój cel Zapewnienie nauczania teoretycznego i praktycznego Gdzie ogół społeczeństwa korzysta.

➡️ Może Ci się spodobać: Damaso Anaya Alvarado nowym prezesem UAT: odebrał certyfikat

Dyrektor Raul de León Escobedo stwierdził, że była to wspaniała impreza Dostęp do instytucji kierownika najwyższego domu studiów, Zarówno pod inwestycje jak i Otwartość na nowe projekty komunikacyjne.

„Dostaliśmy całe popołudnie na poznanie kadry i mieliśmy okazję zaprezentować wszystkie obszary nauczania i eksperymentowania.

Odbyliśmy także spotkanie ze studentami i profesorami oraz rozmowy z dyrektorami, aby dowiedzieć się, jaka przyszłość czeka naszą instytucję.


Skomentował to Prezydent uniwersytetu Damaso Leonardo Anaya AlvaradoPrzez cały czas towarzyszyła mu sekretarz ds. nauki Rosa Issel Acosta oraz inni urzędnicy Podkreślili postęp osiągnięty w nauczaniu współczesnej medycyny.

➡️ Może Ci się spodobać: UAT szuka Correcaminosa na bohatera Ligi Ekspansyjnej

Prezentują ambitne i innowacyjne projekty

Dodał, że zostały one pokazane podczas jego wizyty Kilka realnych projektów To można osiągnąć Przed końcem 2024 r.

Które obejmują utworzenie dwóch wysoce wyspecjalizowanych biur; Dwie sale operacyjne do chirurgii ambulatoryjnej z pakietem usług Obejmuje ponad 35 zabiegów medycznych i opiekę aż do 34 pacjentów dziennie.

Będziemy mogli przyjmować pacjentów, którzy przyjdą o ósmej rano, a o czwartej po południu będą mogli wyjść po ustąpieniu problemów zdrowotnych.


Jest to podkreślone pomiędzy Najbardziej ambitne projekty Ich zdaniem uda się to osiągnąć przy wsparciu rektora uniwersytetu. Mają dwa bardzo wyspecjalizowane biura.

Który będzie serwisowany Studenci tej samej uczelni medycznej, tak jak Będą świadczyć podstawową opiekę zdrowotną dla maksymalnie 20 000 pacjentów.

READ  To japoński zwyczaj, który zwiększa szczęście i długowieczność


Śledź nasz kanał EL SOL DE TAMPICO: najlepsze wiadomości na WhatsApp

Podkreślił, że wszystkie te plany zostały złożone Do Dziekana UAT, Damaso Leonardo Anaya Alvarado, W swoim przemówieniu Wizyta w Kolegium Medycznym w TampicoTo da siłę studentom Wyższej Szkoły Pielęgniarstwa Pracując razem w praktycznym środowisku, Podobnie jak to dzieje się na co dzień w placówkach medycznych w regionie.