22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prequel Harry’ego Pottera pojawia się w kinach przed terminem

Minęło kilka miesięcy odkąd o tym słyszeliśmy Fantastyczne zwierzęta 3A początek kręcenia był bardzo głośny Kariera Johnny’ego Deppa, Kim on był Zastąpiony przez Madsa Mikkelsena W roli Grindelwalda. Warner ogłosił teraz, że jego oficjalny tytuł będzie Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a A nowa data premiery to 15 kwietnia 2022 r.

Przywróć część tego, co zostało utracone

W ten sposób dostęp do kin „Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a” Zaledwie trzy miesiące temuOd tej pory do tej pory miał się odbyć 15 lipca przyszłego roku. Oznacza to jednak tylko odzyskanie części opóźnienia spowodowanego odejściem Deppa i przestojem z powodu koronawirusa, co początkowo mieliśmy oglądać 12 listopada tego roku.

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części, „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” wyreżyseruje David Yates, co jest powszechne w tym wszechświecie, odkąd Warner powierzył go wodzom „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Wcześniej występował w swojej pracy w miniserialu „Stan gry”.

dla tej części, Eddie Redmayne, Katherine WaterstonDan Fogler i Alison Sudol Ezra Miller, Callum Turner, William Nadlam, Bobby Corby-Touch, Jessica Williams dobry niski Dadzą życie bohaterom, którymi grali już w poprzednich odsłonach sagi. Mamy nadzieję, że Luo zyska sporo na byciu tutaj od czasu swojego krótkiego występu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

READ  Edwin Kaz rzucił się w tłum podczas koncertu, a jego upadek został uchwycony na wideo: „Gdyby nie basen”