21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czym jest pilność?  Patti Chaboye odbiera telefon od „Prezydenta” podczas transmisji na żywo;  Liście w środku programu

Czym jest pilność? Patti Chaboye odbiera telefon od „Prezydenta” podczas transmisji na żywo; Liście w środku programu

Środowa transmisja programu „Ventaneando” została nagle przerwana telefon odebrany przez dziennikarza Patty Chaboy.

Ten kontakt spowodował, że meksykańska firma produkcyjna natychmiast opuściła program, pozostawiając aktora Daniela Pesogno za kierowanie nim.

– Właśnie dostałem telefon od prezydenta, więc trzymaj się z wyprzedzeniem – powiedział Chaboye, gdy telefon był jeszcze w zasięgu ręki.

Chociaż dziennikarka wyjaśniła, że ​​to on był „szefem”, z którym rozmawiała, jej koledzy z serialu zapytali ją, dlaczego została wezwana w nagłych wypadkach; Nie podał jednak więcej informacji na jej temat i wycofał się z forum.

Kilka minut przed zakończeniem środowej transmisji Bisogno dało to jasno do zrozumienia pierożek Poprosiłem „Prezydenta” tylko o przyjęcie dobrej nowiny.

„Pani Chaboye odebrała telefon z Olympusa, z czerwonego telefonu, to zawsze dobra wiadomość, więc tak będzie” – zauważył.

Kim był „szef”, który nazywał Patty Chaboye?

Chociaż jest kilku szefów, którzy tworzą TV Azteca, spekuluje się, że to sam Ricardo Salinas Bleigo zamówił dziennikarza w swoim biurze.

Powyższe jest częścią serii spotkań biznesowych, które pracownicy Grupo Salinas odbędą w najbliższych dniach, aby zaplanować treść na przyszły rok.

Poinformował o tym meksykański biznesmen za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, gdzie poinformował swoich zwolenników, że w ciągu najbliższych trzech dni będzie przewodniczył kilku spotkaniom ze swoimi pracownikami.

Napisał: „Dzisiaj zaczynają się 3 dni spotkań, pracy i wspólnego zamieszkania z moimi współpracownikami z Grupo Salinas, więc popracujmy nad planowaniem tego, co będziemy robić w przyszłym roku”.

Może Ci się spodobać:

Co robiłeś, kiedy dowiedziałeś się o moim dziecku? Laura Zabara wspomina swoje porwanie 19 lat temu

READ  New Japan Pro-Wrestling przedstawia Karlowi Andersonowi ostrzeżenie

Pochodziła od sąsiada Donalda Trumpa! Ines Gomez Montt i jej mąż mogli kupić posiadłość w Palm Beach

Ekspert analizuje zachowanie Laury Bozzo; wykluczony jako „narkotyk”

„Czy chcą, abyśmy byli twardsi?”: Horacio Villalobos odpowiada na krytykę publiczności w „Quiero Cantar”