18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po 14 latach nieobecności w Televisie i domniemanej śmierci, gospodarz wraca do TV Azteca?

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Kierowca Alma Gomez, która słynie ze swojej postaci.kilka rzeczyPojawiła się ponownie w telewizji po 14 latach istnienia Żegnaj Telewizo Po osiągnięciu sukcesu w swoim programie Przestrzeń Cositas Od prawie 20 lat.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Cositas zyskał sławę w latach 90. dzięki swojemu programowi postać Przestrzeń Cositas przekazane Kanał 5Jednak w 2007 roku wyjdź z telewizora, pozostawiając wszystkich w szoku i zastanawiając się, dlaczego opuścił Televisa.

Teraz kierowca wrócił Do San ngel .stacja telewizyjna Cóż, odwiedził program Noce Elvisi Przekazywane przez UNICABLE. Klip został wyemitowany w dniu Dzisiejszy program, potwierdzając, że jest gościnną gospodynią jego wieczornego programu z Mariana Echeverria.

Udostępnij gospodarza forum Andrea Legarreta i twoja córka Kopalnia robin którzy tego dnia byli również specjalnymi gośćmi programu, gdyż obchodzili swoje 42. urodziny faisy.

Czy „Cositas” może wkrótce mieć własną przestrzeń w Televisie? Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć, czy może iść do Azteca TV, konkurować Przyjdź radość, Jednak tym razem pożegnał się z Ajusco.

  • Jego zniknięcie i powrót do sieci

Po latach Znika, kierowca zdecydował się otworzyć konto dla TIK Tok podczas pandemii, aby utrzymać swoją postać przy życiu i zbliżyć się do bycia znanym przez nowe pokolenia; Ujawniono fakt jego zniknięcia.

Pomimo plotek, że zostanie zwolniona po utracie dziecięcej widowni za udział w programach takich jak Derecho i darbus ty kolejna rolka I opowiadanie sprośnych dowcipów poprzez udział w nieodpowiednich skeczach obok siebie Adele Ramones I wszyscy przedstawiciele, tak nie było.

Niektórzy użytkownicy pozostawiony na śmierć Do „Cositas”, bo od dawna mówiono, że 60-letni kierowca zginął, a plotka o złym guście została ostatecznie zdementowana.

READ  KONCERT BLACKPINK MEXICO 2023: DATA, CENY BILETÓW I JAK KUPIĆ CZŁONKOSTWO BLINK PRZEDSPRZEDAŻ NA TRASĘ FORO SOL Born Pink w CDMX | YG Rozrywka | MX | Meksyk

„Cositas” ujawniła, że ​​zniknęła z telewizji, ponieważ w 2007 roku Televisa nie chciała kontynuować swojego programu, ponieważ szukała młodych talentów, które mogłyby lepiej komunikować się z publicznością.

W filmie, który udostępniła na TikTok, usłyszał:

Nie zrezygnowała, to stacja telewizyjna odwróciła ją plecami – mówi narrator filmu, który udostępnił.

„To była najbiedniejsza rzecz wypchnięty „To, co było jej domem od prawie 20 lat”, powiedział narrator, „pozostawia dziurę w sercach wszystkich dzieci i młodych ludzi, którzy dorastali razem z nią wykonując to rzemiosło”.

Podczas gdy była nieobecna na małym ekranie, gospodyni pozostała aktywna i nadal opisywała siebie jako postać, aby publiczność o niej nie zapomniała. Zaczęły robić „małe rzeczy” specjalne wydarzenia Takie jak prysznice dla dzieci, przyjęcia dla dzieci itp.

Obecnie jest bardzo aktywna w sieciach społecznościowych, ponieważ kiedy jest w TIK Tok Ma pół miliona obserwujących, ponad 20 tysięcy obserwujących na Instagramie i stworzył kanał YouTube, na którym regularnie zamieszcza treści.

Źródło: kanał YouTube Programa Hoy i Instagram @cositasoficial_