3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Powinien był mnie zabić” – przeprasza

Ojciec 18-latka, który w ubiegły wtorek zabił 21 osób, w tym 19 dzieci, był w dzielnicy Szkoła Podstawowa w OvaldiTexas, przeproś za to, co zrobił jego syn. – Musiał mnie zabić – powiedział.

W wywiadzie dla The Daily Beast, Salvador Ramos Powiedział: „Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że jest mi przykro. Przepraszam za to, co zrobił mój syn. Nie spodziewałem się, że zrobi coś takiego”.

Salvador Ramos, lat 42, przyznał, że nie spędza dużo czasu ze swoim synem, zwanym też Salvadorem, ponieważ nie pracuje dla Ovaldiego i Koronawirus pandemia.

Matka Salvadora (jej ojciec) cierpiała na raka i nie mógł ryzykować jego zarażenia. Ale dla Salvadora juniora środki ostrożności, które jego ojciec podjął w związku z pandemią, były źródłem frustracji i odmówił rozmowy z nim przez około miesiąc.

„Nigdy więcej nie zobaczę mojego syna”.

„Nigdy więcej nie zobaczę mojego syna” — ubolewał. Salvador Jr. został zabity około godziny po wejściu do szkoły.

– Powinien był mnie zabić, wiesz, zamiast zrobić coś takiego, jak komuś zrobił.

Przeczytaj także: Zmarnowana prawie godzina: rodzice oburzeni tym, że policja spóźniła się do szkoły podstawowej w Teksasie po tym, jak zamordowano 19 dzieci

Salvador też był synem Złe relacje z matką Opuścili szkołę przed ukończeniem tego roku.

Ramos senior, który od kilku lat mieszka ze swoją dziewczyną East Ovaldi, upierał się, że jego syn był „dobrym człowiekiem”. Chociaż dawna szkoła i współpracownicy opisali Ramosa jako agresywnego, jego ojciec zauważył, że chłopiec opuścił szkołę, „ponieważ znęcali się nad nim z powodu tego, jak był ubrany. Był cichym człowiekiem, trzymał wszystko dla siebie. nikomu przeszkadzać. Ludzie zawsze mu dokuczali.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać bezpośrednio w wiadomości e-mail nasze biuletyny o dzisiejszych wiadomościach, opiniach, Katarze 2022 i wielu innych opcjach.

var / akmar

READ  La Jornada — szef Iberdroli nazywa hiszpańskich konsumentów „głupcami”