3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Umiera mąż Irmy Garcia, nauczycielka zamordowana w szkole w Ovaldi w Teksasie – El Financiero

Joe Garciamąż Irma GarciaJeden z nauczycieli, który zginął w masakrze w szkole podstawowej w Ovaldi w TeksasieZmarł w ten czwartek rano, ponieważpogotowie medyczne”, zapewnił swoją rodzinę za pośrednictwem sieci społecznościowych.

jak John Martinezktóry twierdzi, że jest siostrzeńcem nauczyciela, zmarł jego wujek z powodu bólu Z powodu zabójstwa żony, która była ofiarą Salvador RamosA 18-letni zabójca kto zabił życie? 19 dziewcząt i chłopców Wtorek rano, 24 maja.

„To bardzo bolesne. Z wielkim smutkiem przychodzę powiedzieć, że mąż mojej cioci Irmy, Joe Garcia, Odszedł z bóluNaprawdę nie mam słów, żeby wiedzieć, jak wszyscy się czujemy. Proszę Módl się za naszą rodzinę. Boże miłosierdzie USA To nie jest łatwe” – napisał 21-latek.

W ten sam sposób, Joey MartinezJest także siostrzeńcem nauczyciela, wyraził swój ból na swoim koncie na Twitterze i to potwierdził Joe Garcia zmarł na atak serca.

„Panie Boże, proszę w naszej rodzinie, Mąż mojej ciotki zmarł dziś rano na atak serca w domuTeraz jest z żoną, ta dwójka sprawi, że każdy poczuje się kochany bez względu na to, co ma, Mają najczystsze serca. Kocham cię, moja ciociu i wujku. Proszę, zostań ze mną na każdym kroku.”

Jego dwaj siostrzeńcy potwierdzili, że ich ciotka Irma Garcia zginęła jako bohaterkaSwoim ciałem chroni do ostatniej chwili życie swoich uczniów.

dla tej części, Debra Austinkuzyn Irma Garcia-Nauczyciel od 23 lat w Robb Elementary School – założył grupę przez GoFundMeAby pomóc w wydatkach na pogrzeb rodziny.

READ  Morena ma 57 głosów przeciwko reformie elektroenergetycznej

„Czuję się tak samo zdruzgotana, kiedy donoszę, że Joe, mąż Irmy, zmarł tragicznie dziś rano (26.05.2022) w wyniku nagłego wypadku medycznego. Proszę, zachowajcie naszą rodzinę w swoich myślach i modlitwach. Naprawdę myślę, że Joe zmarł z powodu złamanego serca. Utrata miłości swojego życia na ponad 30 lat była nie do zniesienia.”