18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powiadom ambasadę o fałszowaniu dokumentów, aby ponownie wjechać do kraju

Powiadom ambasadę o fałszowaniu dokumentów, aby ponownie wjechać do kraju

przebywać nielegalnie w Zjednoczone państwo Może to prowadzić do konsekwencji dla osoby, która chce ponownie wjechać, w zależności od okresu, jaki spędziła na terytorium USA, co według Urzędu ds. Obywatelstwa i Imigracji (USCIS) Możesz przejść od trzech do dziesięciu lat bez akceptacji, nawet na stałe.

Jednak istnieje przepraszam jak 601 (Wniosek o tymczasowe zrzeczenie się nielegalnego pobytu) lub Formularz I-212 (Prośba o ponowne złożenie wniosku o zezwolenie na wjazd do Stanów Zjednoczonych po deportacji lub deportacji), ale jednocześnie Ambasada Federacji Amerykańskiej apeluje o ostrożność w przypadku aktów oszustwa.

Prawnicy pobierają wygórowane sumy za list z przeprosinami.

W związku z tym Ambasada ja to zrobiłem Wymówka Nie może być zamówiona ani zatwierdzona przez osobę trzecią, poza tym, że istnieje „Prawnicy”, którzy zbierają sumy Nadmiar pieniędzy na tę operację nie istnieje.

Wskazał, że w przypadku Dana osoba kwalifikuje się do otrzymania wizy, a decyzję podejmuje urzędnik konsularny Kto jest kandydatem do ułaskawienia:

„Przekaże rekomendację Departamentowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który podejmie ostateczną decyzję. Nikt oprócz konsula nie może prosić o ułaskawienie! #AvoidScams.”

Ambasada USA w Meksyku.

Należy zauważyć że proces przebaczenie Może to potrwać kilka miesięcy.

READ  „W co grasz?”: Putin otwarcie pyta ministra handlu i przemysłu