22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Peru przyjaciel wyznaje ojcu, że zmusza go do małżeństwa

W Peru przyjaciel wyznaje ojcu, że zmusza go do małżeństwa

Pan młody powiedział, że nie chce się żenić. Zdjęcie: Getty Images

Stworzył człowieka wirusowe w mediach społecznościowych uznać jego dzień ślub Że zmuszają go do małżeństwa i tyle Nie chodził do kościoła z własnej woli. wtedy w unotv.com Opowiemy Ci szczegóły tej historii, która już zaczęła się rozprzestrzeniać po całym świecie.

Udostępnione w Internecie Film, który pokazuje, jak facet Wyznaje księdzu, który odprawił jej ślub, że nie chce wyjść za mąż, ku wielkiemu zdziwieniu ojca.

u księdza Zapytał parę, czy poszli za mąż bez przymusu, To był dialog, który miał miejsce między ojcem, panem młodym i panną młodą.

Ojciec: Czy biorą ślub bez przymusu dobrowolnie i dobrowolnie?

droga: Nie.

Ojciec: Ach, w takim razie jesteś związany. Przychodzisz zmuszona do małżeństwa?

droga: tak.

Ojciec: Oh! Jaki użytek. zobowiązany! Żadnego małżeństwa, jeśli jest ono wymuszone, tak. Tutaj dokończymy.

Ojciec pyta swoją dziewczynę: Czy przychodzisz, aby zawrzeć związek małżeński dobrowolnie i dobrowolnie?

narzeczona: tak.

Po kilku minutach napięcie i dyskomfort, ojciec upierał się, czy pan młody zdecydował, czy chce się ożenić, czy też został zmuszony; W końcu nerwowo odpowiedział, że tak, jedzie wolny.

W sieciach społecznościowych zauważyli to internauci Pan młody może czuć się niekomfortowo i pod presją Ponieważ za nim byli goście, u jego boku Zostawiłem jego dziewczynęktóry odpowiedział, że chce się ożenić, a po prawej stronie była kobieta, która prawdopodobnie była jego matką.

Według doniesień wynika to z faktu, że ks Powiedział, że nie mówi dobrze w Quechua.Jakieś wydarzenia by się wydarzyły Od tego czasu społeczność peruwiańska the Języki keczua Są rodziną języków wywodzących się z Andy w Peru.

READ  Wpłaci kaucję w wysokości 200 000 dolarów – El Financiero