25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Potraktują czytanie jako „lekarstwo” dla osób obłożnie chorych w szpitalach publicznych w Coahuila

Potraktują czytanie jako „lekarstwo” dla osób obłożnie chorych w szpitalach publicznych w Coahuila

Ufa Kultura i zdrowie Uruchomili program sztuka zdrowia, Który składa się z otwartych przestrzeni do czytania i opowiadania historii Szpitale publiczne coahuila, Promowanie powrotu do zdrowia fizycznego i emocjonalnego pacjentów, co ma Pozytywny efekt W leczeniu chorób.

Alma Rosa Paredes Ramirez, Wyjaśnił to Dyrektor Departamentu Zdrowia, Rehabilitacji i Oświaty Specjalnej i Wszechstronnej Globalna Organizacja Zdrowia Przeprowadzono różne badania Ukazanie ścisłego związku arteterapii z poprawą zdrowia.

Możesz być zainteresowany: „W szpitalu Torreon General Hospital nie brakuje niczego poza tomografią komputerową” – mówi dyrektor szpitala.

„System zarządzania środowiskowego zaleca włączenie sztuki i kultury do systemów opieki zdrowotnej, Istnieją dowody na postęp badanych pacjentów, dlatego Ministerstwo Zdrowia metodą pośrednią nawiązuje współpracę z Ministerstwo Kultury, Wyjaśnił, że ma to na celu przeszkolenie użytkowników poprzez działania techniczne skierowane do pacjentów ambulatoryjnych, pacjentów szpitali, rodzin pacjentów i pracowników medycznych.

„Potrzeby pielęgnacyjne pacjentów przewlekle wszystkich grup wiekowych, Polipragmazja, wątli i wątli pacjenci ze schorzeniami onkologicznymi A w przypadku problemów ze zdrowiem psychicznym wymagają między innymi tradycyjnych interwencji szpitalnych, ale także innych alternatyw, w tym ćwiczeń fizycznych, aktywności społecznej i innych, jak w tym przypadku”. on dodał.

the Terapia sztukąDziałalność kulturalna i artystyczna ma zdolność uwydatniania ludzkiej strony człowieka. Wywołują uśmiech pięknymi wspomnieniami, Angażuje umysł, mobilizuje ciało, a dźwięki poprawiają nastrój.

„Ma to jeden cel: przeszkolenie społeczności szpitalnej poprzez sztukę; Skrócenie czasu pobytu naszych pacjentów w szpitalu; Poprawa komunikacji pacjentów z personelem medycznym i paramedycznym; „Ograniczenie potencjalnej szkody emocjonalnej dla pacjentów i ratowanie tradycji ludowych”.Powiedział.

Estera Quintana Salinas, Minister Kultury stwierdził to w tym programie Magia sztuki i kultury spotykają się Aby osiągnąć równowagę na korzyść zdrowia, Popraw układ odpornościowy i zapanuj nad stresem.

„Przeprowadzone badania pokazują, że ścisły związek kultury ze zdrowiem może poprawić i wygenerować harmonię w człowieku, ponieważ sztuka jest bardzo cennym narzędziem stymulującym wszystkie zmysły, a nawet zdolność do empatii”. on dodał.

READ  ▷ Powiedz nam, co przykuło Twoją uwagę, a ten test osobowości rzuci światło na aspekty Twojego dzieciństwa | Meksyk

„Ten program stanowi uzupełnienie różnych oferowanych przez niego działań Sekretarz Kultury Jest realizowany w celu promowania odpowiedzialnego współżycia i zdrowia. Przyczyni się do tego bogactwo kultury tych obszarów, do których przybywają ludzie, aby odzyskać zdrowie Tworzenie zdrowszego społeczeństwa pod względem fizycznym, intelektualnym i emocjonalnym.” Wstałem.

Na ceremonii, która odbyła się w Szpital Matki i Dziecka, Nicolas Ismael Briones Ruiz, 15 lat, choruje na białaczkę, Został wypisany ze szpitala i zakończył chemioterapię. Zadzwoniłem w „dzwon życia” Ogłosić, że pokonał chorobę.