25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po udanym całkowitym zaćmieniu słońca naukowcy z NASA z wdzięcznością żegnają Mazatlána

Po udanym całkowitym zaćmieniu słońca naukowcy z NASA z wdzięcznością żegnają Mazatlána

Mazatlan, Sin.– Ta kraina zadziwiła ludzi w takim samym, a może większym stopniu, jak… Całkowite zaćmienie słońca Od 8 kwietnia ubiegłego roku do Naukowcy z NASA przybyli do portu, aby obserwować to zjawisko, do tego stopnia, że ​​amerykańska agencja przygotowuje już list z podziękowaniami dla Mazatlána.

Śledź informacje z South Sinaloa w specjalnej sekcji Línea Directa

Naukowiec NASA z Edgarem Gonzalezem Zatarinem, burmistrzem Mazatlán, w porcie

Naukowiec NASA z Edgarem Gonzalezem Zatarinem, burmistrzem Mazatlán, w porcie. Zdjęcie dzięki uprzejmości

burmistrz Edgara Gonzaleza Zatarina Skomentował, że w czwartek spotkał się z delegacją doniczka i on W dowód uznania za swój cenny wkład naukowy otrzymał nagrody I kultura zapewniana przez zespół ekspertów w dziedzinie zjawisk astronomicznych. Burmistrz potwierdził, że naukowcy opuszczają Mazatlan bardzo zadowoleni.

„Prawda jest taka, że ​​oferują nam pomoc w szerzeniu spokoju, z jakim można przyjechać jako turysta do Mazatlán. Na początku nie mieli takiego przekonania, co ich zmieniło, i dadzą nam list, który mówi o Mazatlán, aby wyrazić wdzięczność mieszkańcom. Dziękuję, a oni są bardzo wdzięczni Mazatlánowi. Wyjechali bardzo szczęśliwi i będą przygotowywać oficjalny dokument, który nam prześlą w nadchodzących tygodniach.

Naukowcy NASA z Edgarem Gonzalezem Zatarinem w porcie MazatlánNaukowcy NASA z Edgarem Gonzalezem Zatarinem w porcie Mazatlán

Naukowcy NASA z Edgarem Gonzalezem Zatarinem, burmistrzem Mazatlán, w porcie. Zdjęcie dzięki uprzejmości

Gonzalez Zatarin podkreślił, że tak wiele Delegacja wyraziła zainteresowanie powrotem do portuTeraz jednak wraz z rodzinami dodał, że choć część z nich wróciła do ojczyzny w czwartek, to część zdecydowała się przedłużyć swój pobyt do soboty.

Zasugerował to Pracownicy NASA złożą swoim szefom propozycję zorganizowania w Mazatlan wydarzenia na dużą skalęco nigdy nie zostało wdrożone w Meksyku, co poprawi wizerunek portu, ale także będzie promować turystykę naukową.

Sugerowana uwaga: Gotowi na obejrzenie „Diabelskiej Komety”? Dowiedz się jak i gdzie najlepiej obejrzeć go w Sinaloa

Dodał, że gdyby do tego zdarzenia doszło. To będzie światowy sukces.Jednak ze względu na swój rozmiar przygotowanie zajmuje kilka miesięcy.

„To duże wydarzenie, to nie jest tylko wydarzenie, musi zająć kilka miesięcy przygotowań i z pewnością jest to kwestia wielowymiarowa, musi wykraczać poza administrację, ale ważne tutaj nie jest to, że to moja rola jako burmistrz, ale taka jest rola Mazatlána”.

READ  ➤ Teraz dowiedz się, jaka jest twoja siła psychiczna w tym teście wizualnym opartym na pierwszej rzeczy, którą zobaczyłeś | Meksyk