29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Postaw na gry w chmurze

Postaw na gry w chmurze

Obraz artykułu zatytułowany Następnym krokiem Netflix jest obstawianie gier w chmurze

obrazek: Florencja Ion / Gizmodo

Wiesz, co mówią: Król nie żyje, król grupy. I musi to być dokładnie to, co myślą z biur Netflix, że z wciąż dymiącym trupem Google Stadia wydają się gotowi, by stać się alternatywą średniej klasy w świecie gier wideo w chmurze.

To, że Netflix tak mocno stawia na gry wideo, jest czymś, przed czym od dawna ostrzegaliśmy tutaj. W tym celu firma osiągać oraz małe studia, takie jak Night School Studio (odpowiedzialne za niezależne tytuły, takie jak Oxenfri s po części) oraz następujące gry (Stranger Things: Puzzle Tales), oprócz założenia własnego studia w Helsinkach. Ale wydaje się, że to dopiero początek.

Jak ogłosił gigant streamingowy podczas konferencji TechCrunch Disrupt 2022, firma skupia się teraz na grach w chmurze. „Zamierzamy podejść do tego w taki sam sposób, w jaki podeszliśmy do gier telefonicznych, które na początku są małe, skromne i przemyślane, ale uważamy, że jest to krok, który musimy podjąć” – wyjaśnił Mike Verdo, wiceprezes ds. gier wideo. Sekcja Netflixa.

„Dla nas gry są na telewizorach Lub na PC wartość dodana. nie Prosimy o zapisanie się na wymianę konsoli, to zupełnie inny model biznesowy.” Zielony kolor. W rzeczywistości, według osoby odpowiedzialnej za Netflix, S.był tadia w „model biznesowy”, ale niewątpliwie był to „sukces techniczny”.

Dotychczas, Netflix wydał 35 gier mobilnych tak , jako wnioskodawca firma w List do inwestorówA Ty masz poprzednio aż do 55 kolejnych gier w fazie rozwoju.

READ  Ta tania, wysokiej klasy Xiaomi osiąga jedną z najniższych cen w historii