2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

8 rzeczy do zrobienia przed wielką grą Animal Crossing: New Horizons – bezpłatna aktualizacja Nintenderos

Wracają do nas ciekawe informacje dotyczące jednego z najważniejszych tytułów na Switcha. Rozmawiamy o Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty.

następujące 5 listopada Największa dotychczas aktualizacja Animal Crossing: Nowe Horyzonty, zawierająca bogactwo darmowych i płatnych treści. Poniżej możesz zobaczyć Lista rzeczy do przygotowania przed przyjazdem.

8. Wybierz swoje ulubione meble

dzięki przybyciu Al i Baka Do nowej strefy kiosków Kayo Fauno jest to możliwe Przypisz inne obiekty, które wcześniej nie były dozwolone. W prezentacji widzimy przykład z rozszerzeniem Faroe, które były już w kilku kolorach, ale nie były dostępne na receptę, nie można było ich dostosować.

7. Zaoszczędź mile zakątka

Dodano nowe funkcje do Nook Miles, a teraz można z nich również korzystać Zapłać za rejsy statkiem kapitana na tajemnicze wyspy. Cena wycieczki to 1000 mil. jak przedstawiono Nowe przedmioty podlegają zwrotowi Można na nią wydać mile.

6 Zostaw miejsce na zdjęcia na Switchu

Wraz z aktualizacją aparatu od 5 listopada będzie można umieścić plik pierwsza kamera lub w tryb statywu Pojawia się nawet nasza postać, więc przyda się trochę miejsca na zapisywanie zdjęć

5. szukam sąsiadów

Co przyniesie zbliżająca się odwilż i przyniesie Animal Crossing: New Horizons - Nintenderos - Nintendo Switch i Switch Lite

Nowa aktualizacja zawiera wiele Nowe i ciekawe interakcje z sąsiadami, więc posiadanie niektórych rzeczy, które nas satysfakcjonuje, może nam pomóc o wiele bardziej cieszyć się tym rodzajem świeżości.

4. Przestawiaj meble lub pokoje w swoim domu

Możliwość Poruszaj się po ciasnych przestrzeniach Trafiłeś do Animal Crossing: New Horizons, które daje nam wiele możliwości, jeśli chodzi o dekorowanie meblami.

3. Ochrona jagód

Fanom brakuje ważnej funkcji w Animal Crossing: New Horizons – Nintenderos – Nintendo Switch i Switch Lite

Oszczędzanie jagód bardzo pomoże w aktualizacji, ponieważ zostanie dodana Nowe przedmioty w Mini Nook jak również opcja Pomóż Fauno rozwinąć Kaio Fauno.

2. Oszczędź miejsce na wyspie

wraz z przybyciem obu Tarczyca Podobnie jak Przepisy kulinarne i warzywa W przypadku Animal Crossing New Horizons bardzo pomocne byłoby zarezerwowanie miejsca, aby móc uprawiać warzywa lub zakopywać Gyroidy.

READ  nvidia | Wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać profesjonalnym streamerem | Meksyk | Hiszpania | ZABAWA SPORTOWA

1. Zlokalizuj nowe miejsca do przechowywania

Innym bardzo przydatnym zadaniem przed nadejściem aktualizacji jest zaplanowanie, gdzie znajduje się plik Nowe miejsca do przechowywania pieniędzy i rzeczy W razie potrzeby lub konieczności.

co myślisz? Jeśli potrzebujesz więcej pomysłów, zostawiamy Ci ten film z Cobayasgamer, w którym pokazuje nam kilka przygotowań:

przez.