29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polski selekcjoner Paulo Sousa jest pozytywnie nastawiony do COVID-19

Palo Sosa, Polski trener i Robert Lewandowski, jeden z najlepszych graczy na świecie, Korzystny dla korony. Związek Piłki Nożnej tego kraju załączył list na swojej stronie internetowej ze zdjęciem trenera i wyjaśnieniem faktów.

„Trenerem reprezentacji Polski jest Paolo Sosa, według PZPN. Badanie potwierdziło obecność infekcji koronowej. Trener, który był w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu, po powrocie do Portugalii źle się poczuł i przeszedł szybki test antygenowy, który okazał się pozytywny. Test PCR z 28 października potwierdził infekcję ”.

„W wyniku tej sytuacji zaczęło się Standardowy proces izolacji dla Palo Sosa– Zgodnie z obowiązującymi w Portugalii przepisami zdrowotnymi – dodaje.

Kolejne spotkanie reprezentacji Polski Odbędzie się 12 listopada przeciwko Andorze Runda kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata w Katarze. W międzyczasie całkiem możliwe, że Palo Sosa już wyzdrowiał, chociaż każdy przypadek jest zupełnie inny i obecnie wszystko zależy od jego osobistej ewolucji.

READ  Westinghouse Milestone Advances energetyka jądrowa w Polsce