8 maja, 2024

Polska pokonała Francję i awansowała do finału United Cup 2024

Opublikowany

Polska Vin potwierdził swoje miejsce w finale Puchar Wielkiej Brytanii 2024 Pokonując Francja W pierwszym półfinale. Sukces był ogromny, a Wynik 3:0 dla Polski.

Huberta HurcoxaSklasyfikowane w 9. miejsce w rankingu ATPPokonany i prowadził Adriana MannarinaPołożony w Lokalizacja 22W 6:3, 7:5 w dwóch setach. Konflikt trwał nadal 1 godzina 42 minutyPokazuje umiejętności i determinację Hurcoxa na boisku.

Numer jeden na świecie w kategorii kobiet Iga Świtechtwarzą w twarz Karolina Garcia, Nr 20 w rankingach WTA W emocjonującym, trzysetowym meczu. Nawet jeśli zagubiony Pierwszy set 4-6Świątek osiągnął m.in Świetny powrót, który pozwolił nam wygrać dwa kolejne sety 6:1, 6:1Zapewniło to Polsce zwycięstwo w zawodach drużyn mieszanych.

Hurkacz i Świątek na czele klasyfikacji | Reutera

Mieszane deble pasują pomiędzy Polki Katharsina Pieter i Jan Zieliński nie miały wpływu na ogólny wynik meczów z Eleksonem Lechemią i Francuzem Edouardem Rogerem-Vasselinem. konfliktu. Reprezentantom Polski udało się zwyciężyć wyraźnym wynikiem 6-3, 6-3.

Z tym sukcesem, Polska awansowała do finału United Cup 2024Tam zmierzy się ze zwycięzcą konfliktu Australii i Niemczech.