3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polak odpadł z kadry narodowej za grę w Rosji i opuści mundialu w Katarze.

Podczas potwierdzania jego wyboru na ostatnich Mistrzostwach Europy Masjid Ribus. Zdjęcie: REUTERS / Kirill Kudryavtsev

polski obrońca Macieja RybusaKrytykowany za podjęcie decyzji Pomimo inwazji na Ukrainę, aby kontynuować mistrzostwa Rosji, To było Usunięto z drużyny narodowej I odpowiednie ustalenia Mistrzostwa Świata mają się odbyć w Katarze w listopadzie. Poinformował o tym Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na jego oficjalnych kanałach.

32-latek podpisał kontrakt z środkowym obrońcą Moskwa Spartak Po pięciu latach noszenia koszulki Lokomotywa Stolicy Rosji. W tym sensie trener Czesław MichniewiczWskazany „Ze względu na swoją sytuację w klubie nie zostanie zaproszony do wzbogacenia kadry narodowej we wrześniu i nie będzie brany pod uwagę przy przygotowywaniu listy na katarskie mistrzostwa świata.”, powiedział PZPN w krótkim dokumencie. Macieja Rybusa, Z 66 turniejów międzynarodowych, Jest jednym z najbardziej doświadczonych obrońców Polska.

Po inwazji wojskowej Ukraina Przez rosyjskie wojsko, przeszłość 24 lutego, Polska Był Odmówił gry w półfinale eliminacji do Mistrzostw Świata w marcu Przeciwko Rosja. Kilka dni później FIFA zawiesiła rosyjską drużynę we wszystkich meczach międzynarodowych.

Polska będzie finalistą fazy grupowej dla Argentyny w środę 30 listopada. W Ziemia Lucille: Obaj są w Dywizji C Pucharu Świata, który odbędzie się w Katarze Z Meksykiem i Arabią Saudyjską.

Klasyfikacja dla Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Stwarzał wiele problemów Polska. Pozostała w tyle, aby wygrać, dzieląc swoją drużynę w rundzie kwalifikacyjnej Wielka Brytania, I cierpiał do ostatniej daty, gdzie zajął drugie miejsce z ponad dwoma punktami albański. W kolejnej rundzie zakwalifikował się do szczytowej rywalizacji w dyskwalifikacji Rosja Następnie pokonany 2-0 Szwecja Z tym gatunkiem zapewni im przejście do następnego Pucharu Świata.

Czesław Michniewicz Aby osiągnąć jeden z filarów jego strategii, jego wojownicy muszą być w doskonałej kondycji fizycznej, mianowicie Dominuj i wywieraj większy nacisk na przeciwnika, Upewnij się, że nie masz gdzie zagrać w swoją grę. Innym aspektem kluczowych cech jest to, że lubi grać z dwoma pionierami, aby jak najlepiej wykorzystać sztandar drużyny. Robert Lewandowski.

READ  Rozbudowany Terminal B otwiera się na lotnisku w Katowicach w Polsce

„Podstawowym elementem naszej gry ofensywnej powinno być karmienie Lewandowskiego i innych napastników” – tłumaczył na różnych konferencjach prasowych. Dodał, że to przywilej mieć w drużynie napastnika Bayernu Monachium: „Nie możemy zmarnować tej umiejętności. Polska jest nie tylko najlepszym „snajperem” na świecie, ale napastników do wyboru jest zwykle duża liczba”.

Polska w grupie C mundialu Argentyna, Arabia Saudyjska i Meksyk.

Czytaj